Fly team - predajca – Piešťany

Home Credit Slovakia, a.s.

Miesto práce
okres Piešťany
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
fixná + motivačná platová zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chcete byť nezávislí a začať si plniť svoje sny vďaka finančnému ohodnoteniu, pridajte sa k nám. Aj Vaša práca môže byť vaším koníčkom, zábavou, staňte sa členom nášho TEAMu.

Čo budete u nás robiť?
• aktívny predaj produktov spoločnosti zákazníkom na ploche predajne v rámci regiónu - program Clubcard spol. Tesco
• komunikácia so zákazníkom
• propagácia Tesco CLUB CARD PREMIUM

Čo nebudete robiť?
• nebudete mať šéfa za chrbtom
• nebudete stretávať rovnakých ľudí

Očakávame od Vás:
• obchodného ducha a zdravé sebavedomie
• chuť zarobiť si na splnenie svojich snov
• príjemné vystupovanie
• veríme vo Vašu samostatnosť, zodpovednosť, spoľahlivosť

• zázemie silnej spoločnosti
• služobný notebook a mobilný telefón
• fixná mzda, motivujúci provízny systém s jasnými pravidlami bez hornej hranice
• kvalitné zaškolenie individuálny prístup, podpora v rozvoji osobnostného rastu, systematické vzdelávanie (osobný koučing, školenia obchodných zručností, ... )
• využívanie nadštandardných zamestnaneckých výhod (5 týždňov dovolenky, sick days, stravné lístky, príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie, možnosť čerpanie firemných produktov, voľno časové poukážky...)

Ak Vás daná pracovná ponuka zaujala a spĺňate stanovené kritériá, zašlite nám prosím Váš životopis na našu mailovú adresu do 21.8.2017.

Vopred ďakujeme všetkým záujemcom. Po starostlivom posúdení všetkých žiadostí budeme kontaktovať iba uchádzačov postupujúcich do ďalšieho kola.
Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

komunikačné a obchodné zručnosti
morálna a trestná bezúhonnosť
vodičský preukaz skup. B

Spoločnosť Home Credit Slovakia a.s., založená v roku 1999, je jedným z popredných poskytovateľov spotrebiteľského financovania na Slovensku. Spoločnosť ponúka širokú škálu úverových produktov ako nákup na splátky v mieste predaja, auto úvery, pôžičky na kartu, kreditné karty, revolvingové pôžičky a spojenie pôžičiek. V roku 2017 spoločnosť poskytla úvery v celkovej výške 192 miliónov eur. Spoločnosť Home Credit Slovakia a.s. je členom skupiny Home Credit.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 3153650  Dátum zverejnenia: 7.8.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: fixná + motivačná platová zložka