Urobíme z teba profesionála - pracovník Klientskeho centra

Home Credit Slovakia, a.s.

Miesto práce
Teplická 147/7434, okres Piešťany
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Informácie o Tvojom pracovnom mieste
• Pre absolventov a uchádzačov bez praxe sme najlepšie miesto pre získanie skúseností, ktoré zužitkuješ v budúcnosti
• Získaš bezplatné školenia a staneš sa profesionálom v komunikácii
• Dostaneš pevný základ + pohyblivú zložku bez hornej hranice
• Už v prvej výplate sa môžeš tešiť zo 100 € za zaškolenie
• Môžeš získať dochádzkový bonus
• Získaš 5 týždňov dovolenky, zdravotné dni (sick days), stravné lístky, atď..
• Budeš pracovať v príjemnom prostredí a mladom kolektíve

Náplň Tvojej práce bude
• Komunikácia s našimi klientmi telefonicky alebo mailom
• Odpovedanie na otázky a vybavovanie požiadaviek klientov
• Predstavovanie produktov spoločnosti klientom, ktorí nám zavolajú

Nemusíš sa obávať
• Aktívneho oslovovania cudzích klientov
• Používania striktne daného call scriptu
• Osobnej komunikácie s klientom

Čo očakávame od Teba
• Práca v MS Office Ti nie je cudzia
• Príjemný hlas
• Komunikačné schopnosti výhodou

Čo u nás získaš:
zázemie silnej a stabilnej spoločnosti
práca na hlavný pracovný pomer / dohodu / dohodu o brigádnickej práci študenta
aktívne zdokonaľovanie svojich zručností, komunikačné školenia, širokú ponuku workshopov, ktoré ti pomôžu stať sa lepším a najlepším
podporu skvelého tímu trénerov a vedúcich, ktorí ti so všetkým pomôžu

Možnosť nástupu: dohodou

Ak Vás daná pracovná ponuka zaujala a spĺňate stanovené kritériá, zašlite nám Váš životopis do 31.07.2017.

Vopred ďakujeme všetkým záujemcom. Po starostlivom posúdení všetkých žiadostí budeme kontaktovať iba uchádzačov postupujúcich do ďalšieho kola.
Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Internet(e-mail, www) - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

dobré komunikačné schopnosti
príjemný hlas
ochota pracovať
zodpovednosť
cit pre obchod
klientsky orientovaný prístup
schopnosť učiť sa a prijímať nové informácie

Spoločnosť Home Credit Slovakia a.s., založená v roku 1999, je jedným z popredných poskytovateľov spotrebiteľského financovania na Slovensku. Spoločnosť ponúka širokú škálu úverových produktov ako nákup na splátky v mieste predaja, auto úvery, pôžičky na kartu, kreditné karty, revolvingové pôžičky a spojenie pôžičiek. V roku 2017 spoločnosť poskytla úvery v celkovej výške 192 miliónov eur. Spoločnosť Home Credit Slovakia a.s. je členom skupiny Home Credit.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 3132043  Dátum zverejnenia: 17.7.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou