Obchodný reprezentant - úverový špecialista - Myjava - nástupná mzda 650 €

Home Credit Slovakia, a.s.

Miesto práce
okres Myjava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
nástupná mzda 650 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš v sebe obchodníka a chceš sa realizovať?
Hľadáš priateľské a tímové zázemie v nadnárodnej spoločnosti?
Hľadáš osobné ohodnotenie podľa svojho výkonu?

Do našej spoločnosti hľadáme spoľahlivého, zodpovedného, súťaživého, ambiciózneho a pozitívne naladeného kolegu, ktorý na pozícii obchodného reprezentanta bude môcť aktívne ovplyvňovať svoj dlhodobý úspech cez komunikáciu s existujúcimi a zároveň novými klientmi.

Náplň práce:
● aktívne získavať nových klientov prostredníctvom osobnej komunikácie v Tesco finančné služby, telefonického oslovovania a získavania referencii
● priamo riešiť požiadavky klientov, zabezpečovať poskytovanie hotovostných úverov, konsolidácii a kreditných kariet, s doplnkovými službami
● navrhovať klientom riešenia podľa ich vlastnej potreby a ich spokojnosti a poskytovať poradenstvo pri výbere produktov
● spolupracovať s tímom kolegov na obchodných miestach v rámci regiónu a na centrále za účelom získavania a poskytovania potrebných informácii
● aktívne sa podieľať na plnení osobného obchodného plánu
● výhodou vašej práce je, že nepracujete so žiadnou hotovosťou

● možnosť byť súčasťou silnej a dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti
● využívanie nadštandardných zamestnaneckých výhod (5 týždňov dovolenky, sick days, stravenky, príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie, možnosť čerpanie firemných produktov, voľnočasové poukážky...)
● možnosť sebarealizácie sa v spoločnosti a kariérneho postupu
● priestor pre profesionálny rast v oblasti komunikácie s klientmi. V našej spoločnosti sa darí kreatívnym zamestnancom, ktorí uprednostňujú hodnoty ako podnikavosť, sústredenosť na výsledky, vynaliezavosť a férovosť
● veľká podpora v rozvoji osobnostného rastu, ktorý je súčasťou vzdelávania v našej spoločnosti (podpora regionálneho trénera, osobný koučing, školenia obchodných zručností)

Ak Vás daná pracovná ponuka zaujala a spĺňate stanovené kritériá, zašlite nám prosím Váš životopis na našu mailovú adresu do 24.2.2017.

Vopred ďakujeme všetkým záujemcom. Po starostlivom posúdení všetkých žiadostí budeme kontaktovať iba uchádzačov postupujúcich do ďalšieho kola.
Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy
Internet(e-mail, www) - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

výborné komunikačné a obchodné zručnosti
prax v oblasti obchodu, oblasť poskytovania finančných a poisťovacích služieb
časová flexibilita
morálna a trestná bezúhonnosť

Spoločnosť Home Credit Slovakia a.s., založená v roku 1999, je jedným z popredných poskytovateľov spotrebiteľského financovania na Slovensku. Spoločnosť ponúka širokú škálu úverových produktov ako nákup na splátky v mieste predaja, auto úvery, pôžičky na kartu, kreditné karty, revolvingové pôžičky a spojenie pôžičiek. V roku 2017 spoločnosť poskytla úvery v celkovej výške 192 miliónov eur. Spoločnosť Home Credit Slovakia a.s. je členom skupiny Home Credit.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 2928576  Dátum zverejnenia: 10.2.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: nástupná mzda 650 €