Pracovník splátkového predaja - Bánovce nad Bebravou

Home Credit Slovakia, a.s.

Ľutujeme, spoločnosť ponúkajúca danú pracovnú pozíciu ukončila zverejnenie ponuky na stránke z dôvodu získania dostatočného počtu kandidátov alebo obsadenia voľnej pracovnej pozície.

Ďakujeme za porozumenie.

Zobraziť podobné ponuky

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bánovce nad Bebravou
  • Ponúkaný plat (brutto): dohodou
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
aktívny predaj produktov spoločnosti zákazníkom na ploche predajne - Tesco finančné služby
poskytovanie informácii o produktoch spoločnosti
uzatváranie úverových zmlúv a spracovávanie príslušných dokladov podľa metodiky
zaisťovanie schválenia návrhov úverových zmlúv
evidencia a vyhodnocovanie predaja, vyplňovanie a zasielanie reportov
zodpovednosť za plnenie plánu predaja produktov spoločnosti
Iné výhody
zázemie silnej a dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti
systém zamestnaneckých výhod
odmeny závislé aj od individuálnych výsledkov

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
stredoškolské s maturitou
Znalosti
Počítačové znalosti - používateľ:
Microsoft Excel - základy
Microsoft Word - základy
Internet (e-mail, www) - základy
Požadovaná prax
Pozícia je vhodná pre absolventa:
Áno
Ideálnym kandidátom na túto pozíciu je analytický, trpezlivý, svedomitý a proklientsky orientovaný typ človeka s príjemným vystupovaním.
Požadované predpoklady:
výborné komunikačné a obchodné zručnosti
prax v oblasti obchodu, preferovaná je finančná oblasť
časová flexibilita, ochota pracovať cez víkend
morálna a trestná bezúhonnosť

Spoločnosť Home Credit Slovakia, a.s., založená v roku 1999, je jedným z popredných poskytovateľov spotrebiteľského financovania na Slovensku. Ponúka širokú škálu úverových produktov: nákupy na splátky u obchodných partnerov, úvery na autá, pôžičky na mieste predaja, hotovostné pôžičky, kreditné karty a revolvingové pôžičky. V roku 2013 spoločnosť poskytla úvery v celkovej výške 203 miliónov eur. Spoločnosť Home Credit Slovakia, a.s. je členom skupiny Home Credit.
Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti
Finančné poradenstvo, sprostredkovanie finančných služieb a poistenia
Ak Vás daná pracovná ponuka zaujala a spĺňate stanovené kritériá, zašlite nám prosím Váš životopis na našu mailovú adresu do 15.07.2013.

Vopred ďakujeme všetkým záujemcom. Po starostlivom posúdení všetkých žiadostí budeme kontaktovať iba uchádzačov postupujúcich do ďalšieho kola.
Ďakujeme za pochopenie.
Teplická 147/7434 Zobraziť na mape
921 22 Piešťany
ID: 1518087   Dátum zverejnenia: 3.7.2013
Váš komentár k pracovnej ponuke

neuvedený
Pridať komentár

Pridanie komentára k ponuke