Asistentka obchodného a marketingového riaditeľa

HOLLEX SLOVAKIA, s.r.o.

Miesto práce
Ivanka pri Dunaji, Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečovanie marketingových aktivít spoločnosti
- spolupráca s redaktormi, médiami
- aktívna práca na webových stránkach spoločnosti, online marketing
- vedenie facebookovej stránky spoločnosti
- tvorba katalógu spoločnosti
- aktívna podpora pracovného tímu spoločnosti
zabezpečovanie služobných ciest doma i v zahraničí
- sprevádzanie konateľa spoločnosti na pracovných cestách/ zahraničie/
- administratíva a komunikácia s inštitúciami
- komunikácia so zahraničnými dodávateľmi
- zabezpečenie aktivít internej a externej komunikácie prostredníctvom elektronickej a písomnej pošty,mailov, faxov, prijímanie telefonátov a následné informovanie nadriadeného
- koordinácia a organizovanie meetingov a stretnutí, časový plánovač
-udržiavanie korektných vzťahov s dodávateľmi, zabezpečenie dodržania zmluvných vzťahov, jednania s dodávateľmi
- príprava podkladov pre obchodné stretnutia a rokovania.
- zodpovednosť za oblasť marketingu spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

marketing

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Windows - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Google AdWords - pokročilý

Vodičský preukaz

B

- reprezentatívne vystupovanie, komunikatívnosť
- skúsenosti s obchodom
- spoľahlivosť, zodpovednosť, samostatnosť
- dynamická osoba
- schopnosť organizovať a koordinovať
- schopnosť argumentácie a diplomacie
- znalosť anglického jazyka - expert
- flexibilnosť a prispôsobivosť

Popredná, rozrastajúca sa dynamická obchodná spoločnosť s dlhoročnou tradíciou v oblasti predaja luxusného nábytku, kuchýň a exkluzívnych bytových doplnkov a bytových vôní. V súčastnosti prevádzkujeme 3 showroomy s dizajnovým nábytkom a kuchyňami na adresách: Nádražná 34, Ivanka pri Dunaji a Dom Nábytku Atrium, Einsteinova 9, Bratislava a v Košiciach. Na obe miesta hľadáme spolupracovníkov. Zároveň prevádzkujeme 3 predajne Candle and Heritage v Bratislave, Trnave a Žiline.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Nádražná 34
900 28 Ivanka pri Dunaji

Kontakt

Poslať spoločnosti životopisOdporučiť ponuku známemu
ID: 564978   Dátum zverejnenia: 20.9.2016