Administratívna pracovníčka

HOLLEN s.r.o.

Miesto práce
Kosatcová ul., Devínska Nová Ves - Bratislava, Bratislava
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečenie chodu prevádzky/autodielne, drobné nákupy a spracovanie pošty
- podpora technikov pri objednávkach materiálu a dodávateľov na projekty
- komunikácia s inštitúciami v záujme zabezpečenia plnenia platných predpisov a noriem
- príprava podkladov pre povinné revízie pracovného náradia a zariadení
- komunikácia s dodávateľmi (aj v nemeckom jazyku)
- správa autoparku a skladovej agendy, evidencia materiálu a zariadení
- príprava podkladov pre nákup materiálu a služieb
- spracovanie kníh jázd a výkazu energií
- príprava podkladov pre účtovníctvo a fakturáciu, spolupráca s účtovným oddelením
- kontrola úhrad z bankových výpisov
- spracovanie pracovných výkazov zamestnancov
- inventúra skladov

- osobný rozvoj prostredníctvom školení a ďalšieho vzdelávania
- pravidelná zdravotná preventívna prehliadka v súkromných zariadeniach
- podpora športových a relaxačných aktivít
- príspevky napr. pri svadbe a narodení dieťaťa
- firemné teambuildingové aktivity
- priateľský kolektív
- zázemie stabilnej spoločnosti s dlhododobou tradíciou

Ak vás naša pracovná ponuka zaujala a spĺňate všetky uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis.
Ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Pokladňa - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Podvojné účtovníctvo - Základy
Hospodárska korešpondencia - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Aktívna znalosť NEMECKÉHO jazyka je PODMIENKOU
organizačné schopnosti a logické myslenie
dynamickosť a precíznosť
príjemné vystupovanie

HOLLEN podporuje automobilových výrobcov OEM a ich dodávateľov pri odstraňovaní nedostatkov v oblasti zabezpečovania kvality dodávaných dielov. Sme slovenská spoločnosť s nemeckým know-how v automobilovom priemysle od roku 2001. Poskytujeme služby odborne a v kvalite garantovanej v zmysle našich certifikátov a špecifických požiadaviek zákazníkov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3042105  Dátum zverejnenia: 3.5.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou