Administrátor IT

HOLLEN s.r.o.

Miesto práce
Kosatcová 24/A, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• dohliada na plnú funkčnosť technickej a komunikačnej infraštruktúry počítačových systémov (informačných a komunikačných technológii - ICT)
• koordinuje a kontroluje dodávky servisných služieb, rozšírení a doplnkov počítačových, sieťových, hlasových a dátových komunikačných systémov, spotrebného materiálu
• realizuje jednoduché servisné zásahy, prípadne inštalácie SW
• spracováva požiadavky, koordinuje nákup ICT a odsúhlasuje dodaný tovar
• podáva návrhy na zlepšenie a zefektívnenie funkčnosti počítačovej infraštruktúry
• zodpovedá za aktuálnosť a kontroluje dodržiavanie ICT smernice spoločnosti
• zodpovedá za informačnú bezpečnosť spoločnosti v súvislosti s ICT infraštruktúrou
• Podieľa sa na:
o vývoji, testovaní a nasadzovaní informačného systému koncernu
o vývoji, zaškoľovaní, nasadzovaní a údržbe Web aplikácií na mini počítače - digitalizované pracoviská a web aplikácií a implementácii pre zákazníka
o zavádzaní a udržiavaní metodických postupov a štandardov pre vyvoj , implementáciu a servis SW /HW produktov a aplikácií
• analyzuje súčasné implementácie so zámerom identifikovať potenciál na zlepšenie z pohľadu zvýšenia funkcionality, kvality, výkonu a zníženia času potrebného na nasadenie riešení / odstránenia problémov
• vyhľadáva nové možnosti riešení zberu dát z pracovísk, následné spracovanie a prezentáciu dát, SW/ HW platformy
• reportuje stav IT infraštruktúry jej využívanie a náklady na prevádzku
• čiastočne vykonáva zmeny, úpravy a administráciu informačného systému

- služobný mobilný telefón, PC
- balík sociálnych výhod
- firemné aktivity

Ak Vás naša pracovná ponuka zaujala, zašlite nám prosím emailom Váš profesijný životopis spolu s motivačným listom. Do predmetu emailu, prosím, uveďte názov pozície, o ktorú sa uchádzate.

Zároveň si Vás dovoľujeme požiadať, aby ste v životopise uviedli písomný súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov, našou spoločnosťou:
"Týmto prehlasujem, že všetky údaje, ktoré som uviedol/uviedla vo svojom životopise a v žiadosti o zamestnanie, som poskytol/poskytla spoločnosti HOLLEN s.r.o. dobrovoľne a sú pravdivé. Zároveň súhlasím s evidenciou a spracovaním poskytnutých údajov spoločnosti HOLLEN s.r.o., za účelom výberového konania na pracovnú pozíciu, o ktorú sa uchádzam."

Tento súhlas sa dá kedykoľvek písomne odvolať.
Všetky osobné údaje, ktoré nám vo svojich podkladoch poskytnete, považujeme za dôverné v zmysle zákona číslo 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov. Osobné údaje kandidátov, ktorí neuspejú vo výberovom konaní, budú po jeho skončení zlikvidované v zmysle zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Všetky životopisy spolu s motivačnými listami budú starostlivo posúdené. Kontaktovať však budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú všetky uvedené požiadavky/kritéria. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

informačné technológie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft SharePoint - Základy
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý
SQL - Základy
XHTML - Základy
Microsoft SQL Server - Základy
Administrácia LAN/WAN - Základy
Klient/server administrácia - Základy
Administrácia Windows serverov - Základy
VMware ESX - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- záujem o nové IT technológie, mini počítače, Windows a OS android, RASPBERRY Pi, BANANA Pi, tvorbu aplikácií

HOLLEN podporuje automobilových výrobcov OEM a ich dodávateľov pri odstraňovaní nedostatkov v oblasti zabezpečovania kvality dodávaných dielov. Sme slovenská spoločnosť s nemeckým know-how v automobilovom priemysle od roku 2001. Poskytujeme služby odborne a v kvalite garantovanej v zmysle našich certifikátov a špecifických požiadaviek zákazníkov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 2341262  Dátum zverejnenia: 25.11.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou