Accounting specialist with Russian language

Miesto práce

Protifašistických bojovníkov 11, Košice

Termín nástupu

ASAP

plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Využite možnosť získanie pracovnej pozície v rozratajúcom sa jedinom ekonomickom SSC v Košiciach! Do nášho tímu hľadáme kolegov na pozíciu Accounting specialist so znalosťou Anglického a Ruského jazyka.

Hlavnou nápľnou Vašej práce bude:
- Účtovanie podľa medzinárodných pravidiel
- Komplexné podvojné účtovanie
- Spracovávanie a kontrola finančných výkazov
- Kontrola a finalizácia podkladov pre účtovnú závierku
- Účasť na pravidelných mesačných uzávierkach
- Zabezpečenie správnej evidencie a administratívnych postupov
- Spolupráca na procesoch vnútropodnikového účtovania
- Reporting

Iné výhody

Ako prvé európske BSC pre LafargeHolcim ponúkame našim zamestnancom možnosť rozvíjať sa vo viacerých aspektoch:
- denne využívať angličtinu a ruštinu
- rozvíjať technické znalosti v SAP
- využiť teoretické znalosti získané počas štúdia v medzinárodnom prostredí
- podieľať sa na zlepšovaní procesov
- rozvíjať soft skills participáciou na interných tréningoch
Motiváciou sú aj ďalšie benefity a developement plan pre každého špecialistu v moderných priestoroch v centre Košíc.

Požadované vzdelanie

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a
Ruský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Administratívne a ekonomické znalosti

Fakturácia - základy
Podvojné účtovníctvo - základy

- Vysokoškolské vzdelanie v oblasti administratívy, ekonómie
- Pokročilá znalosť anglického jazyka
- Aktívna znalosť ruského jazyka
- Skúsenosť na pozícií účtovníka minimálne 1rok
- Znalosť MS Office
- Znalosť programu SAP - výhodou
- Komunikačné zručnosti
- Flexibilita

European Business Services´s team, located in a modern and dynamic office in the heart of Košice, is providing financial and administration support for LafargeHolcim’s branches within Europe. Our BSC was established in 2014 on green field developing its international projects within Europe.
In the development phase of the company we provide a unique experience to our employees, where they are using their language skills on daily basis (with English as the corporate language), grow professionally with their expertise, and development in the hard skills as well as soft skills area. With team work as one of the main domain we have been able to grow our business in international measures and continue to expand to more countries.

For more information please visit www.grabachair.eu

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Účtovnícke a auditorské činnosti

Adresa spoločnosti

Holcim Business Services, s.r.o.
Protifašistických bojovníkov 11
04001 Košice

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Stanislava Prachovníková
E-mail: poslať životopis

Poslať spoločnosti životopis
ID: 2832055   Dátum zverejnenia: 29.11.2016