Chceš sa venovať účtovníctvu/fakturácií a ovládaš anglický a poľský jazyk? Staň sa súčasťou medzinárodného BSC v Košiciach

Miesto práce

Protifašistických bojovníkov 11, Košice

Termín nástupu

ASAP

plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Financial European Business Services hľadá kolegov (junior/senior) s anglickým A poľským jazykom na pozície v oblasti účtovníctva/fakturácie.

Aká bude tvoja náplň práce?
- Spracovávanie faktúr za pridelené entity a krajiny, vykonávanie všetkých činností súvisiacich so spracovaním fakturácie,
- Proaktívne zlepšovanie systému práce a zlepšovanie operatívy tímu,
- Zaisťovanie úplnosti, presnosti a aktuálnosti dát súvisiacich s poskytovaním služieb v oblasti účtovníctva,
- Spracovanie účtovných prípadov v pridelenej účtovnej špecializácii,
- Riešenie vzniknutých problémov,
- Zistenie príčin problémov a následná investigácia,
- Rýchle a presné zaznamenávanie finančných transakcií,
- Príprava dokumentov potrebných pri mesačných uzávierkach,
- Participácia na mesačných uzávierkach.

Iné výhody

Ako prvé európske BSC pre LafargeHolcim ponúkame našim zamestnancom možnosť rozvíjať sa vo viacerých aspektoch:

- denne využívať angličtinu a druhý jazyk (NJ, TJ, FJ, bulharský, chorvátsky, maďarský jazyk a mnoho iných),
- rozvíjať technické znalosti v SAP,
- využiť teoretické znalosti získané počas štúdia v medzinárodnom prostredí,
- podieľať sa na zlepšovaní procesov,
- rozvíjať soft skills participáciou na interných tréningoch.
Motiváciou sú aj ďalšie benefity a developement plan pre každého špecialistu v moderných priestoroch v centre Košíc.

Požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomika, financie, management a príbuzné odbory

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a
Poľský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Administratívne a ekonomické znalosti

Fakturácia - základy
Podvojné účtovníctvo - základy

- Vysokoškolské alebo stredoškolské vzdelanie v oblasti financií, účtovníctva,
- Praktické skúsenosti v oblasti účtovníctva alebo fakturácie - výhodou,
- Aktívna znalosť angličtiny (uroveň B1+/B2) je PODMIENKOU,
- Znalosť poľského jazyka je podmienkou,
- Znalosť programu SAP - výhoda,
- Orientácia na presnosť a detail,
- Flexibilita,
- Tímová spolupráca,
- Ochota učiť sa nové veci,
- Proaktivita.

European Business Services´s team, located in a modern and dynamic office in the heart of Košice, is providing financial and administration support for LafargeHolcim’s branches within Europe. Our BSC was established in 2014 on green field developing its international projects within Europe.
In the development phase of the company we provide a unique experience to our employees, where they are using their language skills on daily basis (with English as the corporate language), grow professionally with their expertise, and development in the hard skills as well as soft skills area. With team work as one of the main domain we have been able to grow our business in international measures and continue to expand to more countries.

For more information please visit www.grabachair.eu

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Účtovnícke a auditorské činnosti

Chceš sa stať súčasťou nášho BSC? Pošli nám svoje štrukturované CV v anglickom jazyku.
- Vybraní kandidáti budú kontaktovaní prostredníctvom HR ohľadom krátkeho telefonického interview. Z kapacitných dôvodov nekontaktujeme každého uchádzača.
- CVs kandidátov, ktorí nebudú telefonicky kontaktovaní budú uložené do našej databázy pre možnosť budúcej spolupráce,
- Následne prebieha osobné interview s interným HR.

Adresa spoločnosti

Holcim Business Services, s.r.o.
Protifašistických bojovníkov 11
04001 Košice

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Stanislava Prachovníková
E-mail: poslať životopis

Poslať spoločnosti životopis
ID: 2240713   Dátum zverejnenia: 21.9.2016