Personálny poradca – HR officer – Bratislava

Holbern sp. z. o. o.

Miesto práce
Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte záujem o prácu dynamickom a medzinárodnom prostredí? Ovladate jazyk madarský a anglický? Práca v Exceli, Outlooku, Word nie robi Vám problém? Radi pracujete s ľuďmi? Hľadáme motivovanú, dynamickú, flexibilnú osobnosť na pozíciu v oblasti ľudských zdrojov.
Nemáte skúsenosti v nábore a výbere zamestnancov? Nevadi, spoločnosť pripraví Vás na tuto pracovnú pozíciu!

-Zodpovednosť za proces náboru vodičov a úradníkov
-Zodpovednosť za celkové riadenie správy ľudských zdrojov
-Zodpovednosť za internú a externú komunikáciu
-Vykonávanie všeobecných administratívnych úloh

- Zázemie stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- Dôkladné zaučenie a maximálnu podporu tímu
- Školenia a iné benefity spoločnosti
- Príjemné pracovné prostredie a podporu spolupracovníkov
- Atraktívne platové podmienky
- Sociálne výhody podľa nemeckého práva a odvody do dôchodkového poistenia
- Pomoc konzultanta
- Možnosť okamžitého nástupu
- Legálne pracovné miesta

V prípade záujmu nám zašlite Váš životopis spolu s fotografiou na adresu: [email protected]. Do predmetu správy prosím uveďte HO/BT/2015. Bližšie informácie na t.č. 421 233 456 337.
Pripojte prosím aj súhlas so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení:
"Súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov vo Vašej kancelárii. Poskytnutie údajov je dobrovoľné a bez dôsledkov s tým, že tieto údaje môžu byť spracované pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zák. č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov. Súhlas je daný na dobu neurčitú a podľa § 20 ods. 3 cit. zákona je ho možné kedykoľvek písomne odvolať."
*Ponúkame iba legálne zamestnanie podľa nemeckej pracovnej zmluvy. Od uchádzačov nepožadujeme žiadne poplatky.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Profesionálne organizovaná dopravná spoločnosť, ktorá prikladá veľkú dôležitosť kvalite a službám zákazníkovi.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ľudské zdroje (alebo odpovedajúca prax)

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Personalistika - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Vysokoškolské vzdelanie (obchodná akadémia) v oblasti ľudských zdrojov alebo odpovedajúca prax
-Počítačové znalosti: Word, Excel, Outlook
- Aktívnu znalosť maďarského a anglického jazyka
- Skúsenosti v oblasti logistiky výhodou
- Ovládanie zákonníka prace a mzdových predpisov výhodou

Sme internacionálna personálna agentúra špecializujúca sa na personálne poradenstvo a sprostredkovanie pracovníkov a odborníkov. Spolupracujeme s viac ako 300 zamestnávateľmi v Nemecku, Rakúsku a Švajčiarsku. Ponúkame prácu priamo u zahraničného zamestnávateľa, so všetkými sociálnymi a rodinnými výhodami – detské prídavky. Kandidátom, ktorí sa rozhodnú s nami a zahraničným zamestnávateľom spolupracovať, ponúkame zamestnanie v renomovanej firme, podporu slovenského konzultanta. Podpora a sprostredkovanie práce je uchádzača je bez poplatkov. Vďaka našim kandidátom ale aj klientom, s ktorými máme dlhodobé a korektné vzťahy, ostali sme finalistom RecruitRank Awards 2014.
ID: 2103187  Dátum zverejnenia: 6.5.2015