Vodič C+E - MKD

Holbern sp. z. o. o.

Miesto práce
Nemecko, Zahraničie - ostatné
Termín nástupu
okamžite
Mzdové podmienky (brutto)
1600 - 2300 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Opis pracovného miesta:
• spoločnosti ponúkajú tandemovú súpravu, náves, príves, cisterny, sklápače, atď.
• práca v modeli 3/1 alebo 4/1
• ubytovanie založené na spoločnosti alebo v kabíne
• národná alebo medzinárodná doprava

Ponúkame:
• legálnezamestnaniepodľanemeckejpracovnejzmluvy
• modernývozovýpark
• dodržiavaniepracovnéhočasu
• atraktívne platové podmienky 1600 - 2300 Euro brutto + diety
• pracovná zmluva priamo s nemeckým zamestnávateľom
• sociálne výhody podľa nemeckého práva a odvody do dôchodkového poistenia
• pomoc slovenského konzultanta
• možnosť okamžitého nástupu

V prípade, že vás naša ponuka oslovila, zašlite nám prosím Váš životopis spolu s fotografiou na adresu: [email protected] a do predmetu prosím uveďte značku MKD-SR/2014. V prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktujte na telefónnom čísle +421 949 259 733/+421 949 259 731.

Zároveň prosíme o Váš súhlas so spracovaním osobných údajov podľa nasledovného textu: "Súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov vo Vašej kancelárii. Poskytnutie údajov je dobrovoľné a bez dôsledkov s tým, že tieto údaje môžu byť spracované pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zák. č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov. Súhlas je daný na dobu neurčitú a podľa § 20 ods. 3 cit. zákona je ho možné kedykoľvek písomne odvolať."

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Popredný zamestnávateľ zaoberajúci sa logistikou

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

C, E

Požadujeme:
• minimum ročná prax v medzinárodnej preprave
• výhodou je preukaz ADR alebo preukaz na vysoko zdvižný vozík
• nemecký jazyk na komunikatívnej úrovni
• platný vodičský preukaz C+E so zapísaným harmonizovaným kódom "95”, karta vodiča, kvalifikačná karta vodiča

Sme internacionálna personálna agentúra špecializujúca sa na personálne poradenstvo a sprostredkovanie pracovníkov a odborníkov. Spolupracujeme s viac ako 300 zamestnávateľmi v Nemecku, Rakúsku a Švajčiarsku. Ponúkame prácu priamo u zahraničného zamestnávateľa, so všetkými sociálnymi a rodinnými výhodami – detské prídavky. Kandidátom, ktorí sa rozhodnú s nami a zahraničným zamestnávateľom spolupracovať, ponúkame zamestnanie v renomovanej firme, podporu slovenského konzultanta. Podpora a sprostredkovanie práce je uchádzača je bez poplatkov. Vďaka našim kandidátom ale aj klientom, s ktorými máme dlhodobé a korektné vzťahy, ostali sme finalistom RecruitRank Awards 2014.
ID: 1886882  Dátum zverejnenia: 20.11.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1600 - 2300 EUR/mesiac