Recruitment consultant

Holbern sp. z. o. o.

Miesto práce
Trieda SNP 37, Košice
Termín nástupu
01.05.2014
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Nábor a výber nových kandidátov zo Slovenska
- Spracovávanie kandidátov z databázy
- Zadávanie inzerátov
- Zhotovovanie profilov v nemeckom jazyku
- Spolupráca s poľskou centrálou

- Atraktívne finančné ohodnotenie a systém prémií
- Podpora zo sídla firmy
- Laptop, mobil a ostatné materiály k dispozícii

Holbern – sme firma sprostredkujúca prácu so sídlom vo Wroclaw, v Poľsku a filiálkami v Nórsku a Nemecku. Stále sa zdokonaľujeme a rozvíjame sa, preto hľadáme spolupracovníka do 26 rokov na výkon práce v Košiciach. Skúsenosti v oblasti personalistiky nie sú potrebné, svojich spolupracovníkov zaškolíme. Možnosť sa rozvíjať a kariérne rásť

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Obracajú sa na nás rôzne nemecké dopravné spoločnosti, ktoré chcú zamestnať ambicióznych a skúsených vodičov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Sme internacionálna personálna agentúra špecializujúca sa na personálne poradenstvo a sprostredkovanie pracovníkov a odborníkov. Spolupracujeme s viac ako 300 zamestnávateľmi v Nemecku, Rakúsku a Švajčiarsku. Ponúkame prácu priamo u zahraničného zamestnávateľa, so všetkými sociálnymi a rodinnými výhodami – detské prídavky. Kandidátom, ktorí sa rozhodnú s nami a zahraničným zamestnávateľom spolupracovať, ponúkame zamestnanie v renomovanej firme, podporu slovenského konzultanta. Podpora a sprostredkovanie práce je uchádzača je bez poplatkov. Vďaka našim kandidátom ale aj klientom, s ktorými máme dlhodobé a korektné vzťahy, ostali sme finalistom RecruitRank Awards 2014.
ID: 1719858  Dátum zverejnenia: 23.4.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou