Pracovník zákazníckeho servisu/ Client Service Representative

HOGO TIR, s. r. o.

Ľutujeme, spoločnosť ponúkajúca danú pracovnú pozíciu ukončila zverejnenie ponuky na stránke z dôvodu získania dostatočného počtu kandidátov alebo obsadenia voľnej pracovnej pozície.

Ďakujeme za porozumenie.

Zobraziť podobné ponuky

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Jaroslavova 23, 851 01 Bratislava
  • Ponúkaný plat (brutto): podľa dohody
  • Termín nástupu: podľa dohody
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
- komunikácia s klientom
- starostlivosť o existujúcich a nových klientov
- tvorba cenových kalkulácií a obchodných ponúk
- zadávanie objednávok pre tím vodičov
- návrhy na zlepšovanie efektivity práce
Iné výhody
- práca v príjemnom kolektíve
- bonusový systém
- sme inovatívna spoločnosť s množstvom nápadov, ktoré realizujeme

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
Znalosti
Jazykové znalosti:
Anglický jazyk - mierne pokročilý

Počítačové znalosti - používateľ:
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
- zodpovednosť a spoľahlivosť
- profesionálne vystupovanie
- angličtina na komunikatívnej úrovni slovom aj písmom
- konštruktívny prístup k riešeniu problémov
- schopnosť pracovať v tíme
- schopnosť zvládať stresové situácie
- schopnosť pracovať samostatne
- zmysel pre humor :)

Dopravná agentúra DA.SK, s.r.o. (www.da.sk) v spolupráci so sesterskou spoločnosťou Spoločnosť Synerta Group s.r.o. (www.transportal.sk) zabezpečuje pre svojich klientov komplexné služby v oblasti zabezbečenia a koordinácie osobnej prepravy. Jej hlavné produkty Zamestnanecká Preprava, Osobná Preprava, Synerta Transportal, Plendis, Burza Osobnej Dopravy a Afiliačný Program Doprava sa zameriavajú na zefektívnenie a koordináciu služieb v osobnej preprave a cestovnom ruchu. Posledných 11 rokov náš tím spolupracoval na organizácii prepravy s dcérskou spoločnosťou Dopravná agentúra DA.SK a pomáhal pokryť potreby tisícky firiem, skupín alebo jednotlivcov.

Takisto máme skúsenosti s koordináciou dopravy pre viac ako 30.000 návštevníkov festivalu alebo každodennou prepravou tisícok zamestnancov do práce. Zároveň sme pomohli viac ako 100 spoločnostiam s optimalizáciu prepravných nákladov. Na druhej strane zabezpečíme aj taxi na letisko alebo svadobnú limuzínu.

www.facebook.com/Synerta
www.transportal.sk
www.da.sk
www.plendis.com
www.synerta.com
Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti
Doprava, logistika
Ak je pre Vás táto pozícia zaujímavá, zašlite nám e-mailom nasledovné informácie na hr_cs@synerta.com:

(1) Motivačný list: V krátkosti prosím odpovedzte na otázky "Prečo by ma to mohlo baviť? a "Čo by som spoločnosti mohol(la) priniesť práve ja?"

(2) Životopis s dátumom narodenia.
Adresa spoločnosti
Synerta Transport, s. r. o.
Jaroslavova 23 Zobraziť na mape
851 01 Bratislava
ID: 1137661   Dátum zverejnenia: 7.6.2012
Lokalita: Bratislava
Spoločnosť: HOGO TIR, s. r. o.
Váš komentár k pracovnej ponuke

neuvedený
Pridať komentár

Pridanie komentára k ponuke