Travel Consultant MICE

Hogg Robinson, s.r.o., organizačná zložka zahraničnej osoby

Miesto práce
Ružomberská 6, Bratislava
Termín nástupu
01.04.2015

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V súčasnej dobe doplňujeme náš tím a hľadáme nového kolegu na túto pozíciu.

Pracovná náplň:
- príprava a realizácia akcií so zameraním na MICE (tj. Incentívnych zájazdov, konferencií, teambuildingov, atď. v Českej republike a zahraničí)
- účasť na odborných zahraničných veľtrhoch
- práca na interných projektoch

Vašimi klientmi budú korporátni klienti s pobočkami v ČR a zahraničné cestovné a marketingové agentúry zamerané na organizovanie kongresov a incentivných akcií. K činnosti patrí aj účasť na zahraničných veľtrhoch, aktívna spolupráca s hotelmi a dalšími partnerskými subjektami.

Ponúkame:
- zaujímavú a samostatnú prácu v medzinárodnej a dynamicky sa rozvíjajúcej firme
- zaujímavé a motivujúce ohodnotenie
- firemné výhody
- možnosť cestovania do zahraničia a častý kontakt s obchodnou klientelou a partnermi
- aktívne využitie anglického jazyka
- nástup ihneď

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Preto očakávame:
- min. SŠ vzdelanie, výbornú znalosť AJ a SJ, dalšie jazyky výhodou
- skúsenosti s organizovaním incentívnych akcií, kongresov a lokálnych (incomingových) eventov
- prax v cestovnom ruchu, alebo eventovej agentúre min. 4 roky, skúsenosti s DMC veľká výhoda
- kreatívny prístup, orientácia na zákazníka, vysoké pracovné nasadenie, dôslednosť
- organizačné a marketingové schopnosti
- schopnost riešiť konfliktné situácie
- schopnosť pracovať na viacerých projektoch zároveň
- obchodné a prezentačné schopnosti
- prax s prácou na PC
- samostatnosť, zodpovednosť a flexibilita
- pozitívne myslenie a aktívny prístup, odolnosť voči stresu
- schopnosť komunikovať s rôznymi typmi klientov
- orientácia na zákazníka
- vodičský preukaz

Nadnárodná cestovná kancelária (zastúpenie vo viac ako 120 krajinách sveta), zameranie na zabezpečovanie služobných ciest firemných klientov, eventy a kongresy.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2022098  Dátum zverejnenia: 20.2.2015