Získajte prácu v sklade s ubytovaním ihneď aj bez praxe- Nábor v Banskej Bystrici a Prešove!

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj, Plzenský kraj, okres Banská Bystrica, okres Banská Štiavnica, okres Brezno, okres Detva, okres Krupina, okres Lučenec, okres Revúca, okres Rimavská Sobota, okres Veľký Krtíš, okres Zvolen, okres Žiar nad Hronom, okres Dolný Kubín, okres Martin, okres Ružomberok, okres Žilina, okres Považská Bystrica, okres Prievidza, okres Trenčín, okres Trnava, okres Nitra, okres Bardejov, okres Humenné, okres Kežmarok, okres Levoča, okres Poprad, okres Prešov, okres Sabinov, okres Snina, okres Stará Ľubovňa, okres Stropkov, okres Svidník, okres Vranov nad Topľou, okres Michalovce, okres Rožňava, okres Spišská Nová Ves, okres Trebišov, Bratislava, Košice
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
970

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre logistický sklad so spotrebnou elektronikou v Českej republike obsadzujeme pracovnú pozíciu OPERÁTOR SKLADU:
- príjem a uskladnenie tovaru
- práca so skenerom a PC
- pikovanie a balenie výrobkov
- práca na 8-hodinové zmeny (ranná, poobedná, nočná)
- vhodné pre mužov, ženy aj páry!

- nadštandardné finančné ohodotenie- až do 740€/mes. v ČISTOM!
- príplatky za nadčasy, sviatky a víkendy podľa Zákonníka práce
- stravné lístky
- doprava do ČR zdarma!
- ubytovanie priamo v areáli v novovybudovanej ubytovni
- podpis zmluvy pred odchodom do ČR
- starostlivosť koordinátora v ČR
- možnosť výberu záloh už po 14 dňoch
- pracovné oblečenie

Náborová kancelária sídli v Banskej Bystrici, avšak pre uchádzačov z východného Slovenska sa bude 30.5. a 31.5. 2016 konať NÁBOR v PREŠOVE, kde budú odprezentované všetky voľné pracovné pozície . V prípade záujmu nám pošlite svoj životopis alebo nás kontaktujte telefonicky.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Nemecká logistická spoločnosť pracujúca prevažne s tovarom v oblasti automobilového priemyslu, spotrebnej elektroniky, priemyslu a maloobchodu.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- výpis z registra trestov
- výpis zo zdravotnej karty
- fyzická zdatnosť a spôsobilosť na prácu v stoji

Poskytujeme špičkové služby v oblasti agentúrneho zamestnávania a sprostredkovania zamestnancov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2576061  Dátum zverejnenia: 24.5.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 970