Posledné voľné pracovné miesta - nenáročná práca v sklade s textilom - mzda 760€, ubytovanie v bytoch. Nábory v Prešove a Banskej Bystrici

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Plzeňský kraj, Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj, Plzenský kraj, okres Banská Bystrica, okres Banská Štiavnica, okres Brezno, okres Detva, okres Krupina, okres Lučenec, okres Revúca, okres Rimavská Sobota, okres Veľký Krtíš, okres Zvolen, okres Žiar nad Hronom, okres Dolný Kubín, okres Martin, okres Ružomberok, okres Turčianske Teplice, okres Žilina, okres Považská Bystrica, okres Prievidza, okres Trenčín, okres Trnava, okres Nitra, okres Bardejov, okres Humenné, okres Kežmarok, okres Levoča, okres Poprad, okres Prešov, okres Sabinov, okres Snina, okres Stará Ľubovňa, okres Stropkov, okres Svidník, okres Vranov nad Topľou, okres Michalovce, okres Rožňava, okres Spišská Nová Ves, okres Trebišov, Bratislava, Košice
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
760

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho významného klienta hľadáme s nástupom ihneď šikovných kandidátov na prácu v textilnom sklade do Českej Republiky.

Pracovná činnosť:
- evidencia vráteného tovaru zo zásielkových obchodov (OTTO, Quelle, Bon-Prix)
- vybaľovanie, kontrola kvality, skladanie a prebaľovanie textilného tovaru
- práca v dvojzmennej prevádzke (ranná a poobedná) - pondelok až piatok - 8-hodinové zmeny

- mzda 760€ / mes.
- možnosť práce na hlavný pracovný pomer v stabilnej spoločnosti
- motivačné finančné ohodnotenie
- doprava do ČR zdarma!
- zabezpečené ubytovanie v bytoch s príspevkom
- pri plnení normy nad 100% nákupné poukážky
- možnosť privyrobenia počas víkendov a nadčasov
- príplatky za nadčasy, sviatky a víkendy podľa Zákonníka práce
- nástup možný ihned aj bez predchádzajúcej praxe
- podpis zmluvy pred odchodom do ČR
- starostlivosť agentúrneho pracovníka
- kvalitné zaškolenie pre potreby výkonu práce

Náborová kancelária sídli v Banskej Bystrici, avšak pre uchádzačov z východného Slovenska budeme realizovať v termíne 30. - 31.05.2016 NÁBOROVÉ DNI V PREŠOVE. Počas týchto dní budú odprezentované všetky pracovné ponuky. V prípade Vášho záujmu nám prosím pošlite Váš životopis, prípadne nás telefonicky kontaktujte.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Textilná, odevná, kožiarska výroba

Spoločnosť zameraná na kontrolu kvality a triedenia textilu zo zásielkových obchodov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- spôsobilosť na prácu v stoji
- chuť pracovať v módnom priemysle
- zdravotná sposobilosť
- trestná bezúhonnosť

Poskytujeme špičkové služby v oblasti agentúrneho zamestnávania a sprostredkovania zamestnancov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2576050  Dátum zverejnenia: 24.5.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 760