Získajte prax ako Enviromentálny manažér - okolie Dolného Kubína

I.K. Hofmann s.r.o.

Miesto práce
okres Dolný Kubín
Termín nástupu
07.05.2017
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho kandidáta hľadáme šikovného ambiciózneho absolventa vysokej školy, ktorý chce získať bohaté skúsenosti v oblasti environmentálneho manažmentu. Je schopný rýchlo sa učiť a dokáže aplikovať informácie v praxi. Ak ste schopný samostantne a zodpovedne pracovať a láka vás oblasť environmentu zašlite nám váš životopis.

Vašou hlavnou zodpovednosťou bude manažment enviromentalneho systému spoločnosti:
- odpadové hospodárstvo, emisie, obchodovanie s CO2
- plnenie zákonných požiadaviek
- riešenie nebezpečného dopadu, dokumentácia
- komunikácia s externými organizáciami
- návrhy na zlepšenie v oblasti životného prostredia
- spolupráca na enviromentálnych auditoch

- práca v stabilnej spoločnosti
- možnosť platového navýšenia už po 2 mesiacoch podľa vašej šikovnosti
- zabezpečené stravovanie
- možnosť odborného rastu

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Najväčší stredoeurópsky výrobca z kategórie kovov. Počet zamestnancov 250 - 499.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

eviromentalistika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Sme nadnárodná spoločnosť pôsobiaca v Amerike a v 7 krajinách Európy. Patríme k firemnej skupine I.K. Hofmann GmbH so sídlom v Nemecku s vyše 30-ročnými skúsenosťami v oblasti personalistiky a recruitmentu. Naši klienti majú kľúčové postavenie v oblasti automotive a priemyslu.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3019128  Dátum zverejnenia: 18.4.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou