Výrobný manažér

I.K. Hofmann s.r.o.

Trenčiansky kraj, okres Bánovce nad Bebravou, okres Ilava, okres Nové Mesto nad Váhom, okres Považská Bystrica, okres Púchov, okres Trenčín
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vašou úlohou bude:
- zabezpečenie plynulého chodu prevádzky, tvz. „people management“
- zodpovednosť za denné, týždenné, mesačné plánovanie pracovných síl podľa plánu výroby
- zodpovednosť za dosahovanie kľúčových ukazovateľov produkcie
- pravidelné reportovanie KPI (na týždennej a mesačnej báze)
- zodpovednosť za zlepšovacie aktivity a lean projekty (plánovanie a implementácia)
- zodpovednosť za dodržiavanie BOZP a pracovnej disciplíny
- time management každej výrobnej zmeny v systéme SAP

Práca v medzinárodnej spoločnosti.
13.plat.
Podpora vzdelávania zamestnancov.
Zaujímavý sociálny program.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Náš klient je významnou medzinárodnou spoločnosťou, ktorá dodáva komponenty do automobilového priemyslu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

veľkou výhodou: elektrotechnika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

SAP - Základy

Vodičský preukaz

B

- prax vo výrobnej firme minimálne 3 roky na manažérskej pozícii
ALEBO
- 4-5 rokov ako vedúci výroby
- oboznámený s lean princípmi

Sme nadnárodná spoločnosť pôsobiaca v Amerike a v 7 krajinách Európy. Patríme k firemnej skupine I.K. Hofmann GmbH so sídlom v Nemecku s vyše 30-ročnými skúsenosťami v oblasti personalistiky a recruitmentu. Naši klienti majú kľúčové postavenie v oblasti automotive a priemyslu.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 2940041  Dátum zverejnenia: 21.2.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou