Hľadáme krajčírku na HPP!

I.K. Hofmann s.r.o.

Komenského 50, 93701 Želiezovce, Nitriansky kraj, okres Levice
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
775

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- krajčírske práce v krajčírskej dielni, zameranej na výrobu čalúneného nábytku - sedacie súpravy
- práca v dvojzmennej prevádzke
- práca vhodná skor pre ženy

- zárobok až 775€ / mes.
- HPP - nástup do kmeňového stavu
- 20% príplatky za dochádzku, výkonnosť
- firemná preprava zabezpečená a hradená zamestnávateľom z roznych miest v okolí Želiezoviec!
- stravné lístky, možnosť stravovania v závodnej jedálni

Informácie o výberovom konaní

Uchádzačov prosíme o zaslanie životopisu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Textilná, odevná, kožiarska výroba

Výroba čalúneného nábytku

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

krajčírka

- vzdelanie v odbore krajčírka a prax na podobnej pozícii veľkou výhodou

Sme nadnárodná spoločnosť pôsobiaca v Amerike a v 7 krajinách Európy. Patríme k firemnej skupine I.K. Hofmann GmbH so sídlom v Nemecku s vyše 30-ročnými skúsenosťami v oblasti personalistiky a recruitmentu. Naši klienti majú kľúčové postavenie v oblasti automotive a priemyslu.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 2901670  Dátum zverejnenia: 20.1.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 775