Práca v sklade s potravinami v ČR- doprava zdarma, nová ubytovňa priamo v areáli, nástup ihneď aj bez praxe!

I.K. Hofmann s.r.o.

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj, okres Banská Bystrica, okres Banská Štiavnica, okres Brezno, okres Detva, okres Krupina, okres Lučenec, okres Revúca, okres Rimavská Sobota, okres Veľký Krtíš, okres Zvolen, okres Žiar nad Hronom, okres Dolný Kubín, okres Martin, okres Ružomberok, okres Žilina, okres Bánovce nad Bebravou, okres Považská Bystrica, okres Prievidza, okres Trenčín, okres Trnava, okres Nitra, okres Bardejov, okres Humenné, okres Kežmarok, okres Levoča, okres Poprad, okres Prešov, okres Sabinov, okres Snina, okres Stará Ľubovňa, okres Stropkov, okres Svidník, okres Vranov nad Topľou, okres Michalovce, okres Rožňava, okres Spišská Nová Ves, okres Trebišov, Bratislava, Košice
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
810

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavnou náplňou práce je zaskladňovanie, vyskladňovanie, kontrola a balenie tovaru. Pracuje sa v 3-zmennej prevádzke, 8-hodinové zmeny.

- mzda 810 eur/mes.
- príplatky za nočné zmeny, nadčasy a víkedy podľa Zákonníka práce
- stravné lístky
- doprava do ČR ZDARMA!
- zabezpečujeme ubytovanie a firemnú prepravu
- možnosť ubytovania v novovybudovanej ubytovni priamo v areáli!
- až 25 dní dovolenky ročne
- možnosť výberu záloh už po 14 dňoch
- starostlivosť agentúrneho pracovníka v ČR
- podpis zmluvy pred odchodom do ČR
- zázemie a istotu úspešnej a trvalo sa rozvíjajúcej spoločnosti
- prijemné a čisté pracovné prostredie doplnené hudbou
- možnosť kariérneho rastu

Informácie o výberovom konaní

POŽIADAVKY:
- potravinársky preukaz
- čistý výpis z registra trestov
- výpis zo zdravotnej karty

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Logistický sklad, pracujúci s potravinovým tovarom.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Sme nadnárodná spoločnosť pôsobiaca v Amerike a v 7 krajinách Európy. Patríme k firemnej skupine I.K. Hofmann GmbH so sídlom v Nemecku s vyše 30-ročnými skúsenosťami v oblasti personalistiky a recruitmentu. Naši klienti majú kľúčové postavenie v oblasti automotive a priemyslu.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 2611070  Dátum zverejnenia: 9.9.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 810