Montážny pracovník/čka (Liberec)- ubytovanie a doprava zdarma, žiadne vstupné testy, práca na turnusy, aj bez praxe!Nábor v BB a Prešove

I.K. Hofmann s.r.o.

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj, Liberecký kraj, okres Banská Bystrica, okres Banská Štiavnica, okres Brezno, okres Detva, okres Krupina, okres Lučenec, okres Revúca, okres Rimavská Sobota, okres Veľký Krtíš, okres Zvolen, okres Žiar nad Hronom, okres Dolný Kubín, okres Martin, okres Ružomberok, okres Žilina, okres Považská Bystrica, okres Prievidza, okres Trenčín, okres Trnava, okres Nitra, okres Bardejov, okres Humenné, okres Kežmarok, okres Levoča, okres Poprad, okres Prešov, okres Sabinov, okres Snina, okres Stará Ľubovňa, okres Stropkov, okres Svidník, okres Vranov nad Topľou, okres Michalovce, okres Rožňava, okres Spišská Nová Ves, okres Trebišov, Okres Liberec, Bratislava, Košice
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- strojné a ručné práce vo výrobe elektrických súčastí a materiálu
- výroba dosiek plošných spojov
- montáž zostáv a podzostáv káblových zväzkov
- rôzne prípravné práce vrátane balenia výrobkov
- zapisovanie výkazov spojených s pracovnou činnosťou
- vhodné pre mužov ženy aj páry

- stabilná, flexibilná a nenáročná práca na HPP
- nástupný plat 653 eur/ mes. + prípatky nad rámec Zákonníka práce za poobedné zmeny, nadčasy, víkendy a sviatky
- doprava do ČR ZDARMA!
- ubytovanie ZDARMA!
- zvýhodnené závodné stravovanie
- turnusový systém práce- 3 týždne práca, 1 týždeň voľno
- 25 dní dovolenky
- možnosť výberu záloh
- žiadne vstupné testy!

Náborová kancelária sídli v Banskej Bystrici, avšak pre uchádzačov z východného Slovenska sa bude 30.5. a 31.5. 2016 konať NÁBOR v PREŠOVE, kde budú odprezentované všetky voľné pracovné pozície . V prípade záujmu nám pošlite svoj životopis alebo nás kontaktujte telefonicky.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- výpis z registra trestov
- výpis zo zdravotnej karty

Sme nadnárodná spoločnosť pôsobiaca v Amerike a v 7 krajinách Európy. Patríme k firemnej skupine I.K. Hofmann GmbH so sídlom v Nemecku s vyše 30-ročnými skúsenosťami v oblasti personalistiky a recruitmentu. Naši klienti majú kľúčové postavenie v oblasti automotive a priemyslu.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 2578637  Dátum zverejnenia: 25.5.2016