Produktový manažer - stavební chemie

HOFÍREK CONSULTING

Místo práce
Česká republika

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vaše práce:
- technická podpora prodeje, prezentace technologie, technické poradenství
- technická specifikace produktů
- optimalizace produktů
- úzká spolupráce s obchodním a marketingovým oddělením

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
- zázemí silné nadnárodní společnosti
- nadprůměrné finanční ohodnocení
- služební automobil k soukromým účelům
- trvalé zvyšování kvalifikace pravidelnými školeními
- možnost práce na částečný home office

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Chemický průmysl, výroba farmaceutických výrobků

Naším klientem je významná nadnárodní společnost, která se zabývá výrobou stavebních hmot.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Váš profil:
- SŠ/VŠ vzdělání technického směru
- výborná znalost materiálů pro oblast podlahových hmot, lepidel na obklady a dlažby, správkových hmot, apod.
- velmi dobrá znalost anglického nebo německého jazyka
- prezentační dovednosti, samostatnost, profesionalita
- řidičský průkaz sk. B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost HOFÍREK CONSULTING byla založena v roce 1990 a za dobu své existence získala významné postavení v oblasti personálního poradenství. V současné době máme kanceláře v Praze, Karlových Varech, Hradci Králové, Ostravě, Brně a Bratislavě.
Jsme členy mezinárodní sítě poradenských společností IRC Global Executive Search Partners Worldwide (www.ircsearchpartners.com), které působí v Evropě, Severní Americe a Asii.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 2394757  Dátum zverejnenia: 14.1.2016