Vedoucí produktového managementu

HOFÍREK CONSULTING

Místo práce
Česká republika

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vaše práce:
- zodpovědnost za řízení produktového oddělení
- vedení menšího týmu pracovníků
- zodpovědnost za produktové portfolio a jeho optimalizaci
- úzká spolupráce s oddělením obchodu, marketingu a R&D
- reporting jednateli společnosti

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
- zázemí stabilní nadnárodní společnosti
- zajímavou a zodpovědnou pozici
- možnost práce formou home-office
- služební automobil i pro soukromé účely

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Stavební průmysl

Naším klientem je významná nadnárodní společnost, která se zabývá výrobou stavebních hmot.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Váš profil:
- SŠ/VŠ vzdělání technického směru
- praxe v oblasti stavebních hmot nebo stavební chemie
- orientace v oblasti vývoje nových produktů
- schopnost řídit tým pracovníků
- pokročilá znalost anglického nebo německého jazyka
- komunikativnost, velmi dobré organizační a řídící schopnosti, flexibilita, zodpovědnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost HOFÍREK CONSULTING byla založena v roce 1990 a za dobu své existence získala významné postavení v oblasti personálního poradenství. V současné době máme kanceláře v Praze, Karlových Varech, Hradci Králové, Ostravě, Brně a Bratislavě.
Jsme členy mezinárodní sítě poradenských společností IRC Global Executive Search Partners Worldwide (www.ircsearchpartners.com), které působí v Evropě, Severní Americe a Asii.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 2394755  Dátum zverejnenia: 14.1.2016