R&D Project Manager

HOFÍREK CONSULTING

Místo práce
Karlovarský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- vedení projektového týmu na globální úrovni
- komunikace se zákazníkem
- řízení nákladů, zodpovědnost za plnění cílů
- plánování a kontrola projektů
- koordinace spolupráce v týmu
- předání projektu do sériové výroby

Zaměstnanecké výhody, benefity

- zázemí a know-how mezinárodní společnosti
- přístup k nejnovějším technologiím
- příležitost pro rozvoj a kariérní růst
- platové ohodnocení odpovídající náročnosti pozice
- množství zajímavých benefitů (5 týdnů dovolené, příspěvek na dopravné, pružná pracovní doba, závodní stravování, aj.)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

významnou nadnárodní automotive společnost

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- VŠ vzdělání technického směru
- praxe v projektovém managementu v automotive
- zkušenosti s projekty na mezinárodní úrovni
- zkušenosti v oblasti kvality a vývoje produktu
- obchodní a finanční znalosti
- pokročilá úroveň anglického jazyka
- manažerské dovednosti

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost HOFÍREK CONSULTING byla založena v roce 1990 a za dobu své existence získala významné postavení v oblasti personálního poradenství. V současné době máme kanceláře v Praze, Karlových Varech, Hradci Králové, Ostravě, Brně a Bratislavě.
Jsme členy mezinárodní sítě poradenských společností IRC Global Executive Search Partners Worldwide (www.ircsearchpartners.com), které působí v Evropě, Severní Americe a Asii.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 2064300  Dátum zverejnenia: 15.1.2016