Business support specialist (ref.: ŠS/041)

HOFÍREK CONSULTING

Místo práce
Bratislava

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vaše práce:

- všestranná back-office podpora obchodníků
- komplexní řešení dojednaných obchodních případů (po administrativní a procesní stránce)
- komunikace se zákazníky, dodavateli
- řešení případných problémů a nestandardních situací

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:

- zajímavou, smysluplnou a nerutinní práci
- zázemí stabilní a prestižní zahraniční společnosti, velmi příjemné pracovní prostředí a kolektiv založený na vzájemné důvěře
- možnost seberealizace, osobní růst
- zajímavé finanční ohodnocení a systém zaměstnaneckých benefitů

Informace o náboru

Pokud máte zájem zúčastnit se výběrového řízení na tuto pozici, zašlete nám, prosím, strukturovaný životopis (nejlépe e-mailem) spolu s následujícím prohlášením:

Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat uvedených v zaslaném životopise pro HOFÍREK CONSULTING, IČO 113 86 568 dávám souhlas k jejich zpracování, uchování v personální databázi a jejich poskytnutí třetím osobám za účelem získání zaměstnání pro mou osobu u klientů kanceláře HOFÍREK CONSULTING do 31.12.2014. Osobní údaje budou poskytnuty třetím osobám vždy pouze po předchozí dohodě.

Souhlas bude automaticky prodloužen vždy o další roční období, pokud nedojde k jeho odvolání písemnou formou.

ODPOVÍME VÁM DO TŘÍ PRACOVNÍCH DNŮ.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Bankovnictví, peněžnictví

Mezinárodní leasingovoá společnost zaměřující se na financování technologických celků (bratislavská pobočka).

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Středně pokročilý (B2) a Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Váš profil:

- SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
- velmi doboru znalost NJ, alespoň střední znalost AJ
- zkušenosti na podobné pozici (v oblasti leasingu či úvěrování pak velkou výhodou)
- rychlé a přesné uvažování, systematičnost, pečlivost
- velmi dobré komunikační schopnosti, odolnost proti stresu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost HOFÍREK CONSULTING byla založena v roce 1990 a za dobu své existence získala významné postavení v oblasti personálního poradenství. V současné době máme kanceláře v Praze, Karlových Varech, Hradci Králové, Ostravě, Brně a Bratislavě.
Jsme členy mezinárodní sítě poradenských společností IRC Global Executive Search Partners Worldwide (www.ircsearchpartners.com), které působí v Evropě, Severní Americe a Asii.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 1868008  Dátum zverejnenia: 15.9.2014