Pracovník na oddelení kvality (automotive)

Hoernlein Slovensko,s.r.o.

Miesto práce
Bernecká 1823, 936 01 Šahy-Homok
Termín nástupu
ASAP
min. 800,00€ (z toho základná zlozka mzdy 600,00€) + zákonné príplatky. Výška celkovej mzdy je závislá od skúseností uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vykonávanie vizuálnej kontroly kvality výrobkov
Meranie parametrov výrobkov pomocou meracích zariadení na základe technickej dokumentácie
Dokumentovanie vykonaných kontrol kvality, ich vyhodnotenie a následné reportovanie kompetentným zložkám
Zodpovednosť za implementáciu dohodnutých kvalitatívnych štandardov
Aktívna účasť na projektoch

- práca v stabilnej nadnárodnej spoločnosti
- možnosť osobného, profesného rastu a vysoká miera sebarealizácie
- doprava z okolia Šiah, Dudiniec a Veľkého Krtíša zabezpečená firemnou dopravou
- pravidelné školenia na prehĺbenie kvalifikácie zamestnancov

Informácie o výberovom konaní

- technické vzdelanie prípadne prax v odbore výhodou
- miesto výkonu práce: Šahy
- na osobný pohovor budú pozvaní uchádzači ktorí spĺňajú požiadavky zamestnávateľa

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, strojárske

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- odolnosť voči stresu
- vysoké pracovné nasadenie
- samostatnosť
- kreatívne myslenie
-technické myslenie

Nemecká rodinná firma zaoberajúca sa výrobou komponentov pre automobilový a potravinársky priemysel s centrálou v Nemecku a závodmi na Slovensku a Mexiku s celkovým počtom pracovníkov 650.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 1640746  Dátum zverejnenia: 3.4.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: min. 800,00€ (z toho základná zlozka mzdy 600,00€) + zákonné príplatky. Výška celkovej mzdy je závislá od skúseností uchádzača.