Sales Engineer

HOERBIGER ŽANDOV s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Požadavky:
- praxe v oboru kompresorové techniky nebo strojírenství
- minimálně SŠ vzdělání, nejlépe technického směru
- orientace ve strojírenství nebo v produkci u technického oboru (petrochemie, potravinářství, chemie)
- aktivní znalost AJ
- znalost prodejních dovedností
- reprezentativní vystupování
- zodpovědnost a pečlivost
- samostatnost, schopnost vlastní organizace pracovního času
- zkušenost s akviziční činností
- kontakty v oblasti strojírenství nebo průmyslové výroby
- zkušenosti se zpracováním nabídek
- zkušenosti ze spolupráce s marketingem výhodou

Pracovní náplň:
- vedení obchodních jednání se zákazníky v regionu Slovesko (cca 3-4 dni v týdnu u zákazníků)
- péče o stávající zákazníky
- akviziční činnost
- příprava nabídek a související dokumentace včetně vyjasnění technických požadavků zákazníka
- příprava podkladů a účast na cenových jednáních
- sjednávání technických dodacích podmínek
- spolupráce s technickými a výrobními útvary společnosti při koordinaci zakázek
- spolupráce při tvorbě obchodního plánu společnosti
- spolupráce s marketingem při přípravě prezentací a zákaznických akcí
- sledování platební morálky zákazníků

Nabízíme:
- místo pracoviště dle bydliště uchazeče
- finanční a pracovní podmínky odpovídající významu pozice a zkušenostem kandidáta
- služební automobil i pro soukromé účely, notebook, smartphone
- flexibilní samostatnou organizaci práce
- 1 týden dovolené navíc
- odborné produktové zaškolení
- zajímavou a perspektivní práci
- příplatky na penzijní připojištění
- zajímavé bonusy při plnění plánu a za získání nových zákazníků
- možnost zvyšování kvalifikace, profesní a osobnostní růst
- možnost práce v mezinárodním teamu
- zázemí silné nadnárodní společnosti ze 100letou tradicí a celosvětovou působností
- pracoviště, Stupava, Bratislavský kraj, Slovensko

Informácie o výberovom konaní

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
ID: 1866361  Dátum zverejnenia: 12.9.2014  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.