Hlavný stavbyvedúci pre dopravné stavby

HOCHTIEF SK s.r.o.

Miesto práce
Banskobystrický kraj, Žilinský kraj

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovná náplň:

- Riadenie realizácie výstavby na zverených stavbách
- Stanovovanie koncepcie technického riešenia výstavby
- Koordinácia účastníkov výstavby objektov
- Riadenie, hodnotenie a motivovanie podriadených zamestnancov
- Riadenie a usmerňovanie technologických postupov výstavby
- Zaisťovanie plynulosti výstavby
- Zaistenie dodržovania harmonogramu stavby
- Riadne vedenie stavebného denníku
- Prevzatie a evidencia dodaného materiálu
- Vykazovanie uskutočnenej práce vlastnej a práce subdodávateľov
- Spracovávanie informácií pre vedenie spoločnosti
- Včasné spracovanie podkladov pre fakturáciu
- Odstránenie prípadných závad, riešenie organizačných a prevádzkových problémov
- Riadenie subdodávateľov

Požadujeme:

- odbornú prax ako stavbyvedúci minimálne 10 rokov
- skúsenosti s realizáciou projektov financovaných z Eurofondov

Ponúkame:

- práca v stabilnej nadnárodnej spoločnosti
- samostatná a zodpovedná práca
- dobré pracovné podmienky
- služobný mobil a notebook
- možnosť vzdelávania a osobného rozvoja
- zamestnanecké benefity

Nástup:

- ihneď

V prípade Vášho záujmu o ponúkanú pozíciu v HOCHTIEF SK s.r.o. nám pošlite Váš motivačný list a profesný životopis s fotografiou prostredníctvom tlačítka "Opovedať".

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
ID: 3108187  Dátum zverejnenia: 20.6.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.