Miesto práce
Žilinský kraj
plný úväzok
HOCHTIEF SK s.r.o.

Medzinárodná stavebná spoločnosť HOCHTIEF dlhodobo patrí ku špičke vo svojom obore. V Českej republike a na Slovesnku zamestnávame viac ako 1000 pracovníkov, ktorí realizujú stavby vo všetkých významných segmentoch stavebného trhu. Sme súčasťou nadnárodného koncernu s takmer 70 000 zamestnancami a obratom presahujúcim 29 miliard eur. Naša spoločnosť spája to najlepšie zo slovenskej, českej a nemeckej staviteľskej tradície.Poskytujeme služby na vysokej kvalitatívnej úrovni, ktoré sú založené na našich skúsenostiach a poznaní trhu a tiež zodpovednom prístupe.
Usilujeme sa o otvorenú firemnú kultúru, priateľské vzťahy a aktívny firemný život. Svojich zamestnancov podporujeme v osobnom aj profesnom raste. Dôsledne dodržiavame etické princípy.

Stavbyvedúci pre dopravné stavby

Pracovná náplň:

  • Riadenie realizácie výstavby na zverených stavbách
  • Stanovovanie koncepcie technického riešenia výstavby
  • Koordinácia účastníkov výstavby objektov
  • Riadenie, hodnotenie a motivovanie podriadených zamestnancov
  • Riadenie a usmerňovanie technologických postupov výstavby
  • Zaisťovanie plynulosti výstavby
  • Zaistenie dodržovania harmonogramu stavby
  • Riadne vedenie stavebného denníku
  • Prevzatie a evidencia dodaného materiálu
  • Vykazovanie uskutočnenej práce vlastnej a práce subdodávateľov
  • Spracovávanie informácií pre vedenie spoločnosti
  • Včasné spracovanie podkladov pre fakturáciu
  • Odstránenie prípadných závad, riešenie organizačných a prevádzkových problémov
  • Riadenie subdodávateľov

Požadujeme:

  • Osvedčenie pre výkon činnosti stavbyvedúceho (dopravné stavby, líniové stavby, energetické vybavenie stavieb)
  • Odbornú prax ako stavbyvedúci minimálne 5 rokov
  • Realizácia projektov financovaných z Eurofondov

Ponúkame:

  • zázemie stabilnej nadnárodnej spoločnosti
  • samostatná a zodpovedná práca
  • dobré pracovné podmienky
  • služobný mobil a notebook
  • možnosť vzdelávania a osobného rozvoja

Nástup:

  • ihneď

V prípade Vášho záujmu o ponúkanú pozíciu v HOCHTIEF SK s.r.o. nám pošlite Váš motivačný list a profesný životopis s fotografiou prostredníctvom tlačítka "Opovedať".

Kontakt

Adresa spoločnosti
Miletičova 23
821 09 Bratislava

ID: 2887054   Dátum zverejnenia: 11.1.2017
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.