Ekonóm stavby/Projektový ekonóm

HOCHTIEF SK s.r.o.

Miesto práce
Žilinský kraj

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovná náplň:

• Plánovanie výnosov, nákladov, peňažných tokov v čase
• Zostavovanie a aktualizácia pracovných kalkulácií projektov
• Vystavovanie faktúr na odberateľa
• Kontrola a odsúhlasenie došlých faktúr
• Kontrola čerpania nákladov, porovnanie plánu a skutočnosti
• Pravidelná kontrola pohľadávok a prijatých platieb
• Spolupráca na mesačnej/ročnej závierke, zostavenie mesačných reportov

Požadujeme:

• Ukončené SŠ s maturitou alebo VŠ vzdelanie ekonomického smeru (príp. stavebné vzdelanie s ekonomickým zameraním)
• Prax v odbore stavebný ekonóm podmienkou, minimálne 4 roky
• Znalosť MS Office (Excel, Word) podmienkou, SAP výhodou
• Zodpovednosť, dôslednosť, komunikačné schopnosti, flexibilita
• Znalosť anglického alebo nemeckého jazyka vítaná
• Vodičský preukaz skupiny B – aktívny vodič

Ponúkame:

- práca v stabilnej nadnárodnej spoločnosti
- dobré pracovné podmienky
- možnosť vzdelávania a osobného rozvoja
- zamestnanecké benefity

Nástup:

1.10.2016

V prípade Vášho záujmu o ponúkanú pozíciu v HOCHTIEF SK s.r.o. nám pošlite Váš motivačný list a profesný životopis prostredníctvom tlačítka "Opovedať".

Požiadavky na zamestnanca

ID: 2723777  Dátum zverejnenia: 13.9.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.