Ekonóm (nejedná sa o riadiacu funkciu)

HOCHTIEF CZ a.s.

Miesto práce
Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Požiadavky:

  • SŠ/VŠ ekonomického smeru
  • prax v stavebníctve/ v stavebnom priemysle na podobnej pozícii podmienkou
  • pokročilá znalosť práce na PC (MS Office, kalkulačné programy, SAP - výhodou)
  • AJ stredne pokročilá znalosť
  • svedomitosť, flexibilita, dobré komunikačné schopnosti
  • vodičský preukaz sk. B

Popis činnosti:

  • spracovávanie finančného plánu prevádzky
  • zhotovovanie ekonomických analýz
  • mesačná fakturácia na investora
  • kontrola príchodzích faktúr
  • navrhovanie opatrení na zlepšenie hospodárenia
  • spracovávanie reportov pre vedenie divízie a vedenie spoločnosti
  • spracovávanie podkladov pre audit
  • kontrola cieľových nákladov stredísk prevádzky
  • kontrola a zúčtovanie personálnych nákladov do projektov
  • spracovávanie prognóz projektov
  • kontrola priebehu čerpania nákladov na základe harmonogramov
  • kontrola a spracovávanie protokolov

Nabízíme:

  • práca v dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti
  • dobré pracovné podmienky
  • možnosť vzdelávania
  • zamestnanecké benefity

Nástup:

  • 09/2015

V prípade Vašeho záujmu o ponúkanú pozíciu v HOCHTIEF CZ a. s. nám pošlite Váš motivačný dopis a profesijný životopis s fotografiou prostredníctvom tlačítka "Odpovědět".

CustomerCategory

cc7

Požiadavky na zamestnanca

ID: 2234070  Dátum zverejnenia: 24.8.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.