Prípravár – kalkulant junior (Slovensko – Žilina)

HOCHTIEF CZ a.s.

Místo práce
Žilina, Okres Žilina
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Požadujeme:

- VŠ stavebná – špecializácia na konštrukcie a dopravné stavby alebo geotechniku vhodné pre absolventov
- prax v príprave alebo realizácii dopravných stavieb vítaná
- užívateľská znalosť práce na PC (MS Office, kalkulačné programy, CAD)
- odolnosť voči záťaži, spoľahlivosť, dôkladnosť, samostatnosť

Popis pozície:

- Príprava mesačných zisťovacích protokolov
- Kalkulácia nedokončenej výroby
- Sledovanie a odpisovanie nedokončenej výroby
- Kalkulácia a porovnávanie alternatívnych riešení v rámci projektovania v žltom FIDICu
- Oceňovanie položkových rozpočtov v rámci odovzdávania DRS
- Aktualizácie pracovnej kalkulácie KUBUSU

Ponúkame:

- Dobré pracovné podmienky
- Odpovedajúce finančné ohodnotenie

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

vysokoškolské I. stupně
ID: 1953791  Dátum zverejnenia: 10.12.2014  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.