Stavbyvedúci (Slovensko)

HOCHTIEF CZ a.s.

Místo práce
Bratislava
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Požadujeme:

- VŠ vzdelanie technického zamerania, odbor Dopravné stavby ( inžinierske konštrukcie a dopravné stavby
- Prax na pozícii stavbyvedúceho minimálne 5 rokov
- Odborná spôsobilosť pre výkon činnosti stavbyvedúceho je podmienkou
- Výborné organizačné schopnosti, schopnosť riadiť a viesť pracovný kolektív
- Znalosť všeobecne platných právnych predpisov - Obchodný zákonník, Občiansky zákonník, Stavebný zákon, Zákonník práce, Zákon o cenách
- Znalosti z oblasti BOZP, PO a ochrany ŽP
- Samostatnosť, flexibilita, spoľahlivosť a čestnosť
- Vysoké pracovné nasadenie
- Vodičský preukaz sk. B.

Pracovní náplň:

- Zodpovednosť za organizáciu a realizáciu prác na stavbe
- Zodpovednosť za dodržiavanie harmonogramu postupov prác
- Kontrola realizovaných prác
- Koordinácia činností v procese odovzdania zákaziek
- Zodpovednosť za dodržiavanie technologických predpisov
- Príprava zákaziek so špecifikovaním výrobno-technických rizík, spolupráca s bezpečnostným technikom
- Zabezpečenie projektovej a realizačnej dokumentácie zákaziek
- Zodpovednosť za hospodárenie s materiálom
- Spracovanie záverečného zhodnotenia zákaziek

Nabízíme:

- Dobré pracovné podmienky
- Odpovedajúce finančné ohodnotenie

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

vysokoškolské II. stupně
ID: 1880878  Dátum zverejnenia: 26.9.2014  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.