Rozpočtár - prípravár (Bratislava)

HOCHTIEF CZ a.s.

Místo práce
Bratislava

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Požadujeme:

- VŠ vzdelanie technického zamerania, odbor Dopravné stavby ( inžinierske konštrukcie a dopravné stavby) / odbor Pozemné stavby
- Prax v stavebníctve min. 3 roky.
- PC znalosti - znalosť kalkulačných programov , Autocad, MS Office.
- Vodičský preukaz sk. B.

Pracovní náplň:

- Kalkulácie stavieb a príprava podkladov do verejných súťaží.
- Oceňovanie stavebných prác.
- Vypracovanie cenových ponúk.
- Vyhodnocovanie ponúk po ekonomickej a obsahovej stránke.
- Zisťovanie nákladov za stavebné výkony pomocou vlastných výpočtov a cenových dopytov.
- Podpora skupinového vedúceho pri zostavovaní kalkulácie prác.

Nabízíme:

- Dobré pracovné podmienky
- Odpovedajúce finančné ohodnotenie

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně
ID: 1880877  Dátum zverejnenia: 26.9.2014  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.