Referent evidencie účtovných dokladov

HOCHTIEF CZ a. s. org.zložka Slovensko

Miesto práce
Žilina, okres Žilina

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovná náplň:

  • Evidencia, archivácia dodacích listov
  • Kontrola faktúr odošlých aj odoslaných
  • Evidencia, archivácia výkazov strojov a služieb
  • Evidencia, archivácia výkazov dopravy /stazky/
  • Rozdeľovanie nákladov na jednotlivé SO
  • Kontrola zaúčtovaných nákladov a výnosov na rôznych strediskách, zákazkách či projektech
  • Vyhodnocovanie spotreby hlavných materiálových druhov - striekané betony
  • Spracovanie iných podkladov pre odsúhlasovanie faktúr
  • Vedenie montážnej pokladne
  • Spracovanie podkladov pre mzdovú učtáreň
  • Spracovanie rôznych podkladov pre ekonoma projektu
  • Práca s kalkuláciou projektu
  • kontrola záväzkov a pohľadávok
  • Servis kuchynky
  • Evidencia DHMI, HMI, spracovanie inventúr majetku
  • Prideľovanie a evidencia vstupných kariet
  • Evidencia ubytovania a iné
  • Materiál na zásobách, mesačné odpisy materiálu, evidencia
  • Zadávanie objednávok do SAP
  • Evidencia pošty

Požadujeme:

- SŠ/VŠ ekonomického smeru
- prax najmenej 5 rokov na podobnej pozícii
- užívateľská znalosť na PC (MS Office, SAP výhodou)
- bydlisko v Žiline výhodou
- odolnosť voči záťaži, spoľahlivosť, dôkladnosť, samostatnosť

Ponúkame:

- práca v stabilnej nadnárodnej spoločnosti
- dobré pracovné podmienky
- možnosť vzdelávania a osobního rozvoja
- zamestnanecké benefity

Nástup:

- ihneď

V prípade Vášho záujmu o ponúkanú pozíciu v HOCHTIEF CZ a.s. organizačná zložka Slovensko nám pošlite Váš motivačný list a profesný životopis s fotografiou prostredníctvom tlačítka "Opovedať".

cc4

Požiadavky na zamestnanca

ID: 2342500  Dátum zverejnenia: 26.11.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.