Vodič MKD /ťahač s návesom/

HOCHEL s.r.o.

Miesto práce
Piešťany, okres Piešťany
Termín nástupu
17.05.2017

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

vedenie nákladného vozidla, ťahača s návesom, nakládka, vykládka, cesty z SK do D, F, I a späť, cesty od 3 do 7 dní. Platba vždy načas riadna mzda + diéty, žiadne platby za prejdený km.

príspevky do 3.piliera, príspevky na dovolenku, okuliare, oblečenie, atď.

potrebný preukaz ADR /prípadne si vodič urobí po nástupe/, vlastníctvo profesionálnej karty vodiča, podmienkou bydlisko do 40km od Piešťan, prípadne sprostredkujeme ubytovanie za cca 90 eur/mesiac. Nástup možný ihneď.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

C, E

Počet rokov praxe

1

spoľahlivosť, poctivosť, dobré vystupovanie, čistotnosť. /každého uchádzača si preverujeme/

Rodinná spoločnosť založená v r. 1992, poskytujeme medzinárodnú dopravu plachtovými kamiónmi zo Slovenska do krajín Európy a späť.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 1395543  Dátum zverejnenia: 12.4.2017