Obchodný zástupca pre región

HOBLA s.r.o.

Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- prezentácia hračiek
- realizácia objednávok
- starostlivosť o klientov

Ten kto chce zarábať peniaze formou hry si ich môže u nás doslovne hrou získať! Ale úspech je len u tých najvytrvalejších, nezabudni, že aj tu treba pracovať!
- zaujímavý sortiment /didaktické pomôcky, hračky/
- motivujúce platové ohodnotenie
- voľná pracovná doba
- štvrťročné odmeny
- pravidelné akcie pre obchodníkov
- školenia zdarma
- kontakt s ostatnými obchodníkmi na organizovaných stretnutiach

V prípade, ak Vás naša ponuka zaujala, spĺňate všetky požiadavky a máte záujem zúčastniť sa výberového konania, zašlite svoj životopis e-mailom alebo poštou.
Kontaktovaní budú len uchádzači, ktorí do predmetu žiadosti uvedú : "Obchodný zástupca na živnosť."
Na osobné pohovory budú pozvaní iba vybratí uchádzači.

SK mail: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Pozícia samostatného OZ vyžaduje prax vo vedení osobného motorového vozidla a základne znalosti práce s PC.
Práca sa vykonáva vlastným autom aj telefónom.

Medzinárodná firma, zaoberajúca sa výrobou, distribúciou a priamym predajom didaktických, cvičebných, rehabilitačných pomôcok a hračiek.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 760378  Dátum zverejnenia: 6.9.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou