Logo HOBBYTEC Slovensko s. r. o.

Asistent/ka predaja v top obchode - využite svoje komunikačné a organizačné schopnosti

HOBBYTEC Slovensko s. r. o.

Miesto práce
Bardejovská 28, Ľubotice-Šarišské Lúky
Termín nástupu
1.7.2024
Mzdové podmienky (brutto)
1 150 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce pre pozíciu Asistent/ka predaja v top obchode:

  • Obsluha zákazníkov na showroome
  • Telefonická obsluha zákazníkov
  • Prijímanie hovorov infolinky
  • Sprostredkovanie predaja
  • Aktívne vyhľadávanie nových príležitostí na predaj
  • Vytváranie reportov a štatistík
  • Príležitostná prezentácia firmy na veľtrhoch

Ďalšie príklady pre typickú náplň práce:

  • Poradenstvo a asistencia zákazníkom pri výbere produktov
  • Podpora a spolupráca s kolegami v tíme

Typický deň na pracovnej pozícii:

  • Príprava showroomu pred otvorením a zabezpečenie jeho čistoty a poriadku
  • Obsluha zákazníkov a poskytovanie informácií o produktoch

Pracovná doba:

  • 8-hodinová pracovná doba so započítanou prestávkou na obed
  • Pracovné dni od pondelka do piatku.

  • Notebook a telefón na pracovné účely
  • Firemné oblečenie
  • Zaujímavý odmeňovací systém
  • Parkovanie v areáli zdarma
  • Stravné lístky bez doplatku
  • Kariérny rast a možnosť odborného vzdelávania

Informácie o výberovom konaní

- životopis
- motivačný list

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2024 (ostávajú ešte 2 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Obchod

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

1

  • Máš skúsenosti s predajom? Hľadáme asistenta/ku predaja!
  • Tvoje komunikačné schopnosti sú na vysokej úrovni?
  • Využi ich u nás a práca bude pre teba hračkou!
  • Vyhovuje ti pracovať s ľuďmi a máš príjemný prejav?
  • Toto je práca pre teba!
  • Požadujeme stredoškolské vzdelanie, zručnosť v práci s počítačom a základné znalosti angličtiny.
  • Soft skills, ktoré by ti mohli pomôcť: organizačné schopnosti a schopnosť pracovať v tíme.
  • Ďakujeme za zaslanie svojho životopisu!

Sme Hobbytec

Popredný slovenský výrobca hliníkových zimných záhrad, pergol a prístreškov pre auto. Poctivé remeslo sa odráža v každej našej záhradnej stavbe, ktorú klientovi zhotovíme na mieru. Zakladáme si na rodinných hodnotách, stabilnom zázemí a profesionálnom tíme. So zákazníkmi vždy rokujeme s rešpektom a úctou.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Matúš Lipovský
E-mail: poslať životopis
ID: 4830272  Dátum zverejnenia: 15.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 150 EUR/mesiac