Servisný technik/Technik údržby siete

HMZ RÁDIOKOMUNIKÁCIE spol. s r.o. | BLUENET

Miesto práce
Rajecká cesta 17, okres Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
28.02.2017
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- riešiť reklamácie, sťažnosti a podnety zákazníkov v danom rozsahu,
- zabezpečenie diagnostiky a servisu pre významných zákazníkov spoločnosti,
- riešiť individuálne poruchy doma u zákazníkov
- zapájanie, konfigurácia a kontrola elektrických a komunikačných zariadení v internetovej sieti
- výkon pohotovostných služieb a servisných výjazdov v rámci Žiliny a okolia
- výkon obhliadok miest budúcich inštalácií
- inštalácia nových klientov (konfigurácia routerov, modemov, rádiových zariadení, atď.)
- spolupráca pri návrhu riešení pre zákazníkov

- služobný mobil
- zaujímavá práca v dynamickom pracovnom tíme
- bezplatné využívanie produktov a služieb spoločnosti
- možnosť ďalšieho vzdelávania a odborného rastu

V prípade vášho záujmu, nám pošlite váš životopis ako reakciu na túto ponuku. Vybraných uchádzačov pozveme na osobný pohovor. Z časových dôvodov budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov. Za pochopenie ďakujeme.

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate spoločnosti HMZ RÁDIOKOMUNIKÁCIE spol. s r.o. súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu uchádzačov v zmysle Zákona č. 122/2013 Z.z o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Telekomunikácie, Elektrotechnika, IT

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý
UNIX/Linux - Pokročilý
Administrácia LAN/WAN - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- elektrotechnické vzdelanie je výhodou,
- odborné znalosti z oblasti IT a telekomunikačných služieb a techniky,
- prehľad v internetovej oblasti - typy pripojenia na internet, rozsah a parametre poskytovaných služieb,
- výborná znalosť práce s OS Windows
- vítané sú skúsenosti s výstavbou rádiovej siete a znalosti používaných technológií.
- schopnosť práce vo výškach
- ochota robiť zákaznícke pohotovosti
- ochota pracovať v teréne
- flexibilita, operatívnosť
- záujem učiť sa nové veci
- zodpovednosť
- schopnosť pracovať v tíme
- organizačné schopnosti
- komunikačné zručnosti

Spoločnosť HMZ RÁDIOKOMUNIKÁCIE spol. s r.o. je alternatívny poskytovateľ telekomunikačných služieb, ktorá prevádzkuje svoju sieť v Žilinskom kraji.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2909573  Dátum zverejnenia: 26.1.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou