Vodič nákladného vozidla

HMSK Logistics, s.r.o.

Miesto práce
Teplička nad Váhom, Žilinský kraj, okres Žilina
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
od 717 Eur/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluha nákladného vozidla (ťahač+ náves) - prevoz materiálu len v areáli automobilového závodu. Evidencia jázd vozidla. Obsluha manipulačnej techniky (VZV), príprava materiálu, vykládka a nakládka prepravných kontajnerov.

- Jazdy s nákladným vozidlom len v areáli závodu.
- Dochádzkový bonus pri dodržaní stanovených kritérii.
- Vianočný a letný bonus podľa stanovených kritérií.
- Iné bonusy.
- Doprava z a do zamestnania.

Informácie o výberovom konaní

Pracuje sa v trojzmennom pracovnom režime.
Výkon práce aj počas nočnej zmeny.
Doklady potrebné k obsluhe nákladného vozidla: Vodičský preukaz sk. C+ E, Digitálna (tachografová) karta, Doklad o zdravotnej spôsobilosti, Doklad o psychickej spôsobilosti, Kvalifikačná karta vodičov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

C, E

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Vodič by mal mať pri nástupe platný Doklad o zdravotnej spôsobilosti, Doklad o psychickej spôsobilosti podľa zákona č. 8/2009 Z.z. o cestnej premávke a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (§ 86 až 89); Kvalifikačnú kartu vodiča, Osvedčenie o základnej kvalifikácii a Osvedčenie o pravidelnom výcviku podľa zákona č. 280/2006 Z.z. o povinnej základnej kvalifikácii a pravidelnom výcviku niektorých vodičov v znení neskorších predpisov

Spoločnosť HMSK Logistics s.r.o. sa zaoberá skladovaním a manipuláciou automobilových dielov vo výrobných halách a skladoch konsolidačného centra, Karosárne a Motorárne.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 2835177  Dátum zverejnenia: 23.1.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 717 Eur/mesiac