Elektrotechnik vo výrobe

HMH s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
podľa vašich skúseností a zručností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak hľadáte stabilitu, seriózne zázemie a zodpovedný prístup k zamestnancom, hľadáte nás. My hľadáme vás - nového kolegu, ktorý má elektrotechniku ako hobby. U nás budete pracovať v elektrodielni pri malosériovej výrobe našich zariadení, finalizovať výrobky a polotovary. Informácie o novinkách pri výrobe zariadení budete mať priamo zo zdroja - sme totiž jedineční v tom, že u nás sa zariadenie vyvíja, vyrába i servisuje.

Čo vám chceme ponúknuť? Asi najdôležitejšie je, že poskytujeme zázemie a stabilitu už viac ako 23 rokov , spoľahlivý systém odmeňovania na základe výsledkov, pravidelný platový nárast a iné zaujímavé benefity ako je podpora zdravia, príspevok na dopravu a mnoho iných benefitov, ktoré si môžeme voliť sami. Ak k tomu pridáme pružný pracovný čas, možnosti vzdelávania a ďalší priestor na rozvoj ponuka je naozaj široká.

Svoj profesijný životopis zasielaj e-mailom, vybraných uchádzačov oslovíme elektronicky, prípadne pozveme na osobný pohovor. Zaslaním životopisu zároveň máme súhlas na spracovanie osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu uchádzačov na inzerovanú pozíciu v zmysle zákona č. 122/2013Z.z. o ochrane osobných údajov. Osobné údaje nevyhovujúcich kandidátov budú skartované.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika, automatizácia

Počet rokov praxe

2

Ak ste zručný, viete čítať elektroschémy a máte vyhlášku o odbornej spôsobilosti, potom máte všetko, čo potrebujete k práci u nás.

Spoločnosť HMH, s.r.o. vznikla v roku 1993, má dlhoročnú tradíciu v oblasti riadenia technologických procesov, automatizácie a regulácie v železničnej doprave s významným postavením nielen na domácom trhu, ale aj v blízkom zahraničí.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

HMH, s.r.o.
Galvaniho 7/D
821 04 Bratislava
ID: 2754234   Dátum zverejnenia: 6.10.2016