Hotelový technik

HMG s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Nápň práce:

· každodenní údržba budovy a hotelových prostor/pokojů

· zkušenosti s řízením technického chodu budov – správa , provoz , údržba

· znalost obsluhy a provozu VZT, topení, chlazení, kotelna, elektro, výtahy,EPS,bazénová technologie atd.

· opravy, malba a manuální práce na pokojích

· správa technického provozu budovy - MaR Sauter

· preventivní kontrola a údržba technického zařízení

· komunikace s dodavateli

· evidence a péče o technický materiál

Hledáme kolegu který má

· manuální zručnost

· vysoké pracovní nasazení

· elektrotechnické vzdělání - platná vyhláška č. 50/1978 Sb. §6 podmínkou

· samostatnost a spolehlivost

· schopnost dotahovat věci do zdárného konce

· vstřícnost a otevřenou komunikaci

· příjemné vystupování

Výhodou, ale nikoliv podmínkou, pokud máte

· zkušenost s obdobnou pozicí v hotelovém provozu

Nabízíme

· zajímavou práci a příjemné pracovní prostředí

· vstřícnost a individuální přístup

· Nástup dohodou

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
ID: 3018110  Dátum zverejnenia: 17.4.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.