Stock assitant

Hiteco Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Mobis Slovakia, Gbeľany
Termín nástupu
ASAP
950 - 1 150 EUR/mesiac- Štvrťročný bonus do výšky 30 % z hrubej mzdy. - 13. plat 50 % z hrubej mzdy. - 14. plat 100 % z hrubej mzdy.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Práca ideálna pre muža/ženu
- Práca nie je manuálna
- Koordinovanie zamestnancov v sklade
- Kontrola príjmu a výdaju nástrojov do/zo skladu.
- Analýza stavu skladových zásob.
- Poskytovanie prekladateľských a tlmočníckych služieb nadriadeným.
- Komunikácia s dodávateľmi.
- Príjem nových nástrojov do skladu (dokumentácia).
- Príprava podkladov pre nadriadených.
- Vykonávanie mesačných inventúr.
- Zúčastňovanie sa stretnutí s dodávateľmi.

- Príplatky za prácu nadčas, sobotu, nedeľu a vo sviatok.
- Služobný telefón.
- Stravné lístky: plne hradené zamestnávateľom.
- Preprava spojmi Kia Motors Slovakia, Mobis Slovakia
- Práca v mladom kolektíve

Informácie o výberovom konaní

- Jednozmenný pracovný čas od 07:00-15:30
- Životopisy posielať v anglickom a slovenskom jazyku na e-mail: [email protected]
- Pohovor bude prebiehať v slovenskom a anglickom jazyku.
- Nástup do zamestnania IHNEĎ

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Po starostlivom posúdení životopisov budeme kontaktovať iba vyhovujúcich uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Spoločnosť HITECO SLOVAKIA vznikla dňa 26.11.2010 a svoju činnosť na Slovensku začala od 1.1.2011. Zaoberá sa manažmentom nástrojov slúžiacich na obrábanie motorov a príslušných zariadení pre významného zákazníka Kia Slovakia s.r.o.. Od 1.1.2013 rozšírila svoju pôsobnosť a začala poskytovať manažment nástrojov aj pre spoločnosť Mobis Slovakia s.r.o. HITECO SLOVAKIA je najmladšou spomedzi 5 dcérskych spoločností, ktoré vytvorila juhokórejská materská spoločnosť Hiteco CO,Ltd .

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2508589  Dátum zverejnenia: 8.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 950 EUR/mesiac