Можливість для людей з України

Senior Electrical Project Engineer – Substations

Hitachi Energy Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
2 000 EUR/mesiacPlus 15% ročne odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme inžiniera so skúsenosťami v projektovaní systémov riadenia, ochrán a vlastnej spotreby elektrických staníc VVN. V tejto pozícii budete koordinovať inžiniering na projektoch v elektrických prenosových sústavách, obnoviteľných zdrojov energie a dátových centier na celosvetovom trhu. Budete mať zodpovednosť za efektivitu pri ich realizácii, projektové náklady, zmluvne dojednané špecifikácie, štandardy kvality a bezpečnostné požiadavky.

Úlohy:

  • Navrhujete inžinierske riešenia, vrátane elektrických schém a výpočtov podľa zmluvnej špecifikácie a technických noriem. Zodpovedáte za projekčné riešenia a kontrolu dizajnu, objasňujete potenciálne problémy a poskytujete riešenia.
  • Pripravujete prehľadové výkresy, schémy AC/DC napájania, blokovania, zoznamy káblov, svoriek, nastavenie ochrán v súlade so špecifikáciami a normami.
  • Vypracovávate podrobný rozpis materiálu pre výberové konanie alebo realizáciu.
  • Navrhnete výpočet dimenzovania batérií, nastavenia ochrán, dimenzovania prístrojových transformátorov.
  • Vypracovávate technické špecifikácie sekundárnych zariadení elektrickej stanice a preverujete dodávateľské výkresy.
  • Venujete sa technickým otázkam od klienta alebo realizačného tímu a poskytujete im riešenia.
  • Poskytujete podporu projektovému manažmentu, vrátane definície rozsahu dodávky podľa technických zmlúv, obstarávania zariadení, dodatkov k objednávke a dodržiavania harmonogramov projektov.
  • Činnosti a stav projektu pravidelne hlásite manažérovi oddelenia. Technické rozhodnutia o projekte koordinujete s projektovým manažérom inžinieringu.
  • Uplatňujete základné hodnoty Hitachi Energy o bezpečnosti a integrite, čo znamená že preberáte zodpovednosť za svoje činy a zároveň dbáte o bezpečnosť a integritu svojich kolegov a firmy.

  • Silné zázemie medzinárodnej spoločnosti
  • Otvorená firemná kultúra, ktorá podporuje rast talentov
  • Podpora inovácií a vývoj špičkových technológií
  • Flexibilný pracovný čas
  • Príspevok na dôchodok
  • Ročný bonus progresívny podľa naplnenia obchodných cieľov
  • Mobilný telefón a dáta s povoleným súkromným použitím.
  • 3 dni sick-day

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Slovenský jazyk - Expert (C2)

  • Vysokoškolské vzdelanie (bakalárske, magisterské, postgraduálne) v odboreELEKTROTECHNIKA alebo ENERGETIKA
  • Angličtina - Pokročilí (B2)- Nemecký jazyk je vítaný (nie je povinný)
  • 10 rokov skúseností na podobné pozícii
  • Pro - zákaznícky prístup, komunikácia a medziľudské zručnosti
  • Znalosť CAD/CAE aplikácií AutoDesk. MicroStation je výhodou.
  • Porozumenie plánovania projektu a vzájomných vzťahov v rámci stavebného projektu.
  • Skúsenosti s výstavbou alebo uvádzaním energetických stavieb do prevádzky.

Hitachi Energy Slovakia s. r. o. je silný globálny líder v energetickom sektore. Našou víziou je nadviazať na 230 rokov skúseností, spojiť kvality a spoločne budovať silnejšiu, inteligentnejšiu a ekologickú sieť.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Nadia Simkova
E-mail: poslať životopis
ID: 4830526  Dátum zverejnenia: 15.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac