Kumulovaná funkcia recepčnej a fyzioterapeuta

Hipcentrum s.r.o.

Miesto práce
Pezinok, Holubyho, 902 01 Pezinok
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
630 EUR/mesiacmzda od 630,-/mesiac (pracovný čas: 3 dni v týždni vopred určené dohodou)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

kumulované funkcia (práca na recepcii + rehabilitačný pracovník)
recepcia:
samostatné vedenie chodu recepcie,
osobný, telefonický kontakt s pacientmi,
objednávanie pacientov,
elektronická korešpondencia,
práca s pokladňou,
spolupráca so zdravotníckym personálom.

fyzioterapia:
vypracovanie individuálneho liečebného programu,
samostatná odborná komplexná rehabilitačná starostlivosť,
poskytovanie poradenstva klientom,:
zácvik na ortopedických pomôckach a iné

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

podmienkou je zdravotnícke vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - Základy

Počet rokov praxe

2

Profesijný životopis s fotografiou prosíme zaslať na e-mail: [email protected], do predmetu uveďte: "recepčná - fyzio"
Odpovedáme len vybraným uchádzačom o zamestnanie.

Novovzniknutá, nadštandardne vybavená poliklinika Hipcentrum v Pezinku, ktorá ponúka zdravotnú starostlivosť v ambulanciách: Všeobecný lekár pre dospelých, Ortopedicko - traumatologická ambulancia, Chirurgická ambulancia, Gynekologická ambulancia, Interná ambulancia a kliniku jednodňovej zdravotnej starostlivosti v odboroch: gynekológia, chirurgia a plastická chirurgia, ortopédia, traumatológia. Súčasťou polikliniky je plaváreň & wellness Hipcentrum.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2687573  Dátum zverejnenia: 16.3.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 630 EUR/mesiac