Student/ka Právnické fakulty / Student of legal university (Administrativní pracovník)

Hilton Prague Old Town

Místo práce
Pobrezni 1, Praha
Druh pracovního poměru
zkrácený úvazek, na dohodu (brigády), internship, stáž
Termín nástupu
01.08.2017
Mzdové podmínky (brutto)
dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme studenta právnické fakulty na 2-3 dny v týdnu, který by chtěl v rámci studia načerpat praktické dovednosti, podílet se na kontrole pracovních a dodavatelských kontraktů z právního hlediska v mezinárodní korporátní společnosti Hilton.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme mnoho benefitů v rámci hotelu Hilton
Strava zdarma v hotelové týmové kantýně
Odpovídající finanční ohodnocení
Ideální brigáda ke škole

Požadavky na zaměstnance

student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) a Český jazyk - Pokročilý (C1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Student právnické fakulty
Nepotřebujeme nutně velmi zkušeného kolegu, rádi zaučíme
Ideálním kandidátem je pro nás člověk, který bude zapálený do tématu práva a finančnictví a načerpá znalosti pro další budoucí působení

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Hilton je přední světová společnost, která zahrnuje ubytovací sektor od luxusních hotelů a letovisek s kompletními službami až po apartmá s prodlouženým pobytem a hotely střední ceny. Již více než sto let nabízí Hilton cestujícím na služební cestě i na dovolené to nejlepší z hlediska ubytování, služeb, vybavení a hodnoty. Hilton je odhodlán pokračovat ve své tradici poskytování výjimečných zážitků hostům napříč svými globálními značkami. Naše vize "naplnit zemi světlem a teplem pohostinnosti" nás spojuje jako tým, abychom každý den vytvářeli pozoruhodné zážitky z pohostinství po celém světě. A naši úžasní členové týmu jsou v centru toho všeho!

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3135964  Dátum zverejnenia: 19.7.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou