HeadWaiter Bankety / Vrchní číšník

Hilton Prague - Quinn Hotels Praha, a.s.

Místo práce
Pobrezni 1, Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
14.11.2016
Nabízený plat (hrubého)
Dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme zkušeného a nadšeného kolegu, který má rád komunikaci s hosty a přípravu občerstvení pro jejich konference a meetingy na nejvyšší úrovni v prostředí jednoho z největších a nejluxusnějších hotelů v České Republice - Hilton Prague

Zaměstnanecké výhody, benefity

Stabilní a odpovídající mzdu každý měsíc pravidelně a bezpodmínečně na bankovní účet
Výhody každého člena týmu - možnost cestování po celém světe v rámci Hilton značky za nejvýhodnější ceny, stravu v rámci pracovní doby zdarma, vstup do fitness centra zdarma, 20 dní dovolené na odpočinek + další dny dovolené v případě dlouhodobě spolupráce se značkou Hilton, finanční ohodnocení nad rámec mzdy v závislosti na spokojenosti našich hostů a mnoho dalšího, což probereme společně na pohovoru..

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

Gastronomie, Hotelnictví

Jazykové znalosti

Český jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo
Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Počet let praxe

1

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Poskytujeme ubytování v hotelích Hilton v Praze. Zajišťujeme konference, catering i mimo hotel. K dispozici kongresový a společenský sál, salonky, VIP patro.

A jak to u nás vypadá?

Pobřežní 1
186 00 Praha 8 - Karlín

Kontakt

Poslat společnosti životopis
ID: 2802755   Dátum zverejnenia: 8.11.2016