Číšník / Servírka - Hilton Prague

Hilton Prague - Quinn Hotels Praha, a.s.

Místo práce
Pobrezni 1, Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
01.11.2016
Nabízený plat (hrubého)
dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme nové kolegy do různých restaurací a barů
- Cloud 9 (noční bar na střešní terase hotelu)
- Café Bistro - Ala Carte restaurace s provozem 24/7
- snídaňová restaurace Atrium

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme krásné pracovní prostředí ve skvělém, mladém a multikulturním týmu, všem novým kolegům poskytujeme mnoho benefitů (stravování v kantýně zdarma (snídaně, oběd, večeře), příspěvky na jazykové kurzy, slevy u našich partnerů, možnost školení on-line, cestování v síti hotelů Hilton za velmi výhodné ceny, volný vstup do posilovny, 20 dní dovolené.
Samozřejmostí je možnost osobního a profesního rozvoje v rámci obou pražských hotelů Hilton

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

Gastronomie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1) nebo
Český jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Počet let praxe

1

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Jsi vyučen(a) v oboru
Tě baví přijímat, objednávat a servírovat objednávky hostů podle požadovaných standardů
Rozumíš obsahu menu, změnám a aktuální nabídce
Dokážeš udržovat provoz v čistotě a pořádku
Chceš efektivně spolupracovat na správném uzavření všech hostovských účtů
Máš rád příjemné a vstřícné zodpovídání dotazů hostům

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Poskytujeme ubytování v hotelích Hilton v Praze. Zajišťujeme konference, catering i mimo hotel. K dispozici kongresový a společenský sál, salonky, VIP patro.

A jak to u nás vypadá?

Adresa společnosti

Quinn Hotels a.s.
Pobrezni 1
11000 Praha
Česká republika
ID: 2700686   Dátum zverejnenia: 31.10.2016