Obchodný poradca pre región Košice

Hilti Slovakia spol. s r.o.

Miesto práce
Košický kraj, Košice

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Zodpovednosť za predaj vo zverenom regióne (plnenie stanovených plánov)
• Každodenné realizovanie osobných stretnutí so zákazníkmi
• Aktívne vyhľadávanie nových, potenciálnych zákazníkov
• Prezentácia produktov zákazníka v kancelárii alebo na stavbe
• Vypracovanie cenových ponúk a ich prezentácia
• Riadenie platobnej morálky zverených zákazníkov
• Práca s interným softvérom na plánovanie aktivít, evidenciu a predvádzanie produktov, realizáciu marketingových aktivít

• Služobné vozidlo i na súkromné účely
• Finančné príspevky pri rôznych udalostiach – svadba, narodenie dieťaťa, pracovné výročie
• Príspevok na penzijné pripoistenie
• Sick days
• Možnosť profesionálneho rastu v rámci globálnej štruktúry spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

• Výrazná, dynamická, presvedčivá a samostatná osobnosť
• Schopnosť plánovania, orientácia na výsledok
• Prezentačné schopnosti
• Používateľská znalosť Microsoft Word, Excel, Outlook, PowerPoint
• SŠ/VŠ vzdelanie technického smeru výhodou
• Anglický jazyk na pokročilej úrovni výhodou
• Skúsenosti z obchodu výhodou

Spoločnosť Hilti je popredným svetovým výrobcom produktov určených predovšetkým profesionálnym zákazníkom v stavebnom priemysle. Navrhujeme samostatne stojace nosné konštrukcie pre technológie a zaoberáme sa aj komplexným návrhom kotvenia pre profesie ako kúrenie, chladenie, vzduchotechnika. Hilti Slovakia spol. s r.o. sa v prieskumoch zamestnaneckej spokojnosti v kategórii malé a stredné podniky dlhodobo umiestňuje na najvyšších priečkach.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Linda Pragerova
Tel.: +421 903249018
E-mail: poslať životopis
ID: 2827812  Dátum zverejnenia: 7.4.2017