Uchádzať sa o pozíciuOtvorené pozície v Hilti

Spoločnosť Hilti je popredným svetovým výrobcom produktov určených predovšetkým profesionálnym zákazníkom v stavebnom priemysle. Technologicky vyspelé výrobky a systémy pre meranie, vŕtanie, sekanie, skrutkovanie, rezanie, brúsenie a protipožiarne systémy zvyšujú produktivitu zákazníkov po celom svete. Hilti Slovakia spol. s r.o. sa v prieskumoch zamestnaneckej spokojnosti v kategórii malé a stredné podniky sa dlhodobo umiestňuje na najvyšších priečkach.

Obchodný poradca pre Nové Zámky, Levice a okolie

Vaša náplň práce
• zodpovednosť za predaj vo svojom regióne (plnenie stanovených plánov)
• každodenné realizovanie osobných stretnutí so zákazníkmi v regióne jemu zverenom s cieľom rozvoja vzťahov so zákazníkmi
• aktívne vyhľadávanie nových potenciálnych zákazníkov
• práca na zákazníckej databáze, jej kontinuálne aktualizovanie, dopĺňanie, rozširovanie a čistenie tak, aby spĺňala požiadavky na jej kvalitu v súlade s firemnou definíciou
• aktívna prezentácia produktov podľa požiadaviek zákazníka v kancelárii či na stavbe; predvádzanie produktov na dennej báze
• príprava na stretnutia, stanovovanie si cieľov stretnutí
• vypracovanie cenových ponúk a ich prezentácia
• uzatváranie obchodných prípadov/zmlúv
• riadenie platobnej morálky zverených zákazníkov
• výmena získaných informácií o projektoch s kolegami z ostatných regiónov
• práca s interným softvérom, v ktorom si analyzuje svoj región, plánuje svoje aktivity so zákazníkmi, eviduje predvádzanie produktov, realizuje marketingové aktivity s navrhnutou skupinou zákazníkov, zapisuje výsledky zo stretnutí

Ďalšie činnosti:
• je zodpovedný za plnenie interných smerníc
• dodržiavanie pravidiel a smerníc BOZP a PO
• v rámci svojej práce riadi motorové vozidlo, ktoré má k dispozícii aj na súkromné účely
• vedenie evidencie motorových vozidiel na dennej báze

Váš profil
• SŠ vzdelanie technického smeru výhodou
• Anglický jazyk na pokročilej úrovni výhodou
• Schopnosť dohovoriť sa maďarsky výhodou
• Nutná predchádzajúca obchodná prax (výhodou v stavebnom odvetví)
• Výrazná, dynamická, presvedčivá a samostatná osobnosť
• Schopnosť plánovania, orientácia na výsledok, silný ťah na bránku
• Prezentačné schopnosti
• Znalosť PC
• Záujem učiť sa nové veci

Ponúkame
Služobný automobil
Firemný telefón
Príspevok na PC, tlačiareň, kancelárske potreby, internet
Firemné školenie
Penzijné pripoistenie
Stravné lístky
Sick days
atď.

Reference-No:

Ing.
Hilti Slovakia spol. s r.o. | Galvaniho 7
821 04 Bratislava

W http://www.hilti.sk

ID: 2763060   Dátum zverejnenia: 12.10.2016